Dostępny

LIGHT4ME AURA BAR V2 listwa LED belka do dekoracji światłem

SKU
5908249811522
559,00 zł
Zapytaj o produkt
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 699,00 zł

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Dariusz Frątczak
Tel.: +48 500 311 643
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
dariusz@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

⭐ Nowoczesna listwa LED

Light4Me Aura Bar V2 to ✅ profesjonalne oświetlenie sceniczne i dekoracyjne w postaci listwy LED, wyposażone w 14 białych diod typu WW (Warm White) o mocy 3 watów każda, oraz układ 56 diod SMD 5050 pracujących w palecie barw RGB. Belka idealnie sprawdza się w różnego rodzaju instalacjach: podczas koncertów muzycznych, występów, gali, pokazów, prezentacji, w klubach tanecznych i dyskotekach, na weselach, studniówkach, zabawach sylwestrowych, a także jako oświetlenie dla zespołu eventowego i mobilnego DJ-a.

 

Oświetlenie sceniczne i dekoracja światłem

Light4Me Aura Bar V2 to nowoczesna, ledowa listwa typu wash bar, wyposażona w 14 mocnych, 3-watowych diod LED firmy CREE operujących światłem białym o temperaturze barwowej 2600 Kelwinów. Są one wspomagane przez symetryczny układ 56 diod SMD 5050 pracujących w palecie barw RGB, tworzących dodatkowy efekt barwnej iluminacji listwy. ✅ Naświetlacz LED znakomicie sprawdza się w technice estradowej oraz dekoracji światłem, oferując m.in. takie funkcje, jak Pixel Control (sterowanie każdą diodą osobno) czy stroboskop. Z powodzeniem może być stosowany w klubach, dyskotekach, na salach weselnych, a także jako wewnętrzne oświetlenie architektoniczne.

 

Jakość Light4Me

Aura Bar V2 to ✅ wysoka jakość wykonania Light4Me. Podzespoły elektroniczne belki LED zamknięte zostały w solidnej, aluminiowej obudowie wyposażonej w dwa uchwyt montażowe. Pozwalają one listwie działać w pozycji stojącej pod odpowiednim kątem w stosunku do oświetlanej powierzchni, lub pracować na trawersach i różnego rodzaju rampach oświetleniowych. W części górnej znajduje się ciąg 14 białych diod emitujących ciepłe, białe światło. Każdą diodę CREE otaczają 4 symetryczne diody SMD rozlokowane na skośnych brzegach listwy pod półprzeźroczystą powłoką. Na spodzie znajduje się moduł z wygodnie rozlokowanymi gniazdami zasilania (w tym z tzw. złączem „podaj dalej” umożliwiającym przekazywanie napięcia bezpośrednio z jednego urządzenia do drugiego).

 

⭐ Łatwa obsługa – wielkie możliwości

Belką Aura Bar V2 możemy sterować w różny sposób. W dolnej części obudowy znajdują się 3-pinowe wejście i wyjście XLR służące do sterowania urządzeniem za pomocą protokołu DMX oraz łatwy w obsłudze panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Umożliwiają one ustawienie statycznego koloru, który emitował będzie naświetlacz liniowy, lub wybranie jednego z kilku dostępnych trybów pracy ✅ pixel bara:

 • auto, w którym jednostka pracuje samodzielnie w oparciu o wbudowane funkcje i sposoby świecenia;
 • sound, kiedy chcemy, żeby listwa LED działała samodzielnie w oparciu o dźwięki muzyki płynącej z otoczenia, dzięki wykorzystaniu ukrytego w korpusie obudowy czułego mikrofonu;
 • master/slave, gdy zależy nam na tym, żeby kilka połączonych ze sobą jednostek świeciło w sposób identyczny, pracując w automacie lub trybie sound;
 • DMX, w którym obsługa pojedynczego urządzenia lub zespołu jednostek odbywa się przy wykorzystaniu zewnętrznych pulpitów i konsoli sterowania oświetleniem.

 

⭐ Wszechstronność i najlepsza cena

Aura Bar V2 to doskonałe oświetlenie sceniczne, którego wysoką jakość podzespołów i precyzję wykonania przy zachowaniu konkurencyjnej ceny gwarantuje marka Light4Me. Led strip zaskakuje łatwością obsługi, a jednocześnie ilością oferowanych funkcji. Z powodzeniem może być stosowany na różnego rodzaju ✅ scenach, w teatrach, klubach tanecznych i na dyskotekach prowadzonych przez mobilnych DJ-ów, a także w dekoracji światłem sali weselnych, pomieszczeń restauracyjnych i hotelowych oraz elementów wystroju wnętrz.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Zasilanie: AC110-240V, 50/60Hz
 • Moc: 80W
 • Źródło światła 1: 14 x 3W CREE Warm White LED
 • Źródło światła 2: 56 x SMD5050 RGB LED
 • Kąt świecenia światła 1:
 • Kąt świecenia światła 2:
 • Temperatura barwowa bieli: 2600K
 • Dimmer: ściemnianie liniowe 0-100%
 • Ilość kanałów DMX: 6/8/12/60
 • Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX512
 • Ilość wbudowanych programów auto: 59
 • Wymiary: 100 x 7,2 x 20 cm
 • Waga netto: 2,2 kg
 • Waga brutto: 3,9 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia listwa led bar
Paleta barw RGB
Źródło światła 14x3W CREE CW LED + 56xSMD5050 RGB LED
Kąt świecenia (°) 4° + 8°
Sterowanie automatyczne, DMX, ręczne
Tryby pracy auto, DMX, master/slave, ręczny, sound
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 80
W zestawie przewód zasilający, uchwyty montażowe, instrukcja obsługi
Karton zbiorczy 4
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME AURA BAR V2 listwa LED belka do dekoracji światłem
Twoja ocena