Dostępny

YAMAHA YDP 164R pianino cyfrowe stacjonarne elektroniczne

SKU
4957812637978
4 498,00 zł
Zapytaj o produkt


Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

UWAGA! Przesyłka paletowa. Prosimy o kontakt z działem wysyłek w celu ustalenia kosztów przesyłki. Możliwy odbiór własny w siedzibie sklepu.

 

Wspaniałe doświadczenie z kompaktowego fortepianu domowego

Zanurz się w dźwiękach, które tworzysz, czy to wyłącznie dla zabawy, czy dążąc do perfekcji. Pianino cyfrowe ARIUS to precyzyjnie wykonany instrument, który powstał dzięki kulminacji ponad stulecia zaawansowanych technologii i wiedzy Yamaha. Idealny dla hobbystów i studentów, ARIUS YDP-164 to nie tylko zaufany partner muzyczny, ale także elegancki dodatek do wystroju domu.

Yamaha YDP-164 oferuje wrażenia przypominające grę na fortepianie, z flagowym dźwiękiem koncertowym Yamaha CFX i ekspresyjną klawiaturą Graded Hammer 3 (GH3).

 

Autentyczne doznania akustyczne

Dzięki 88-klawiszowej akcji fortepianowej i syntetycznym klawiszom z kości słoniowej i hebanu, klawiatura Graded Hammer 3 (GH3) odtwarza wrażenia z gry na fortepianie akustycznym, zaczynając od cięższej akcji klawiszy w dolnym rejestrze po lżejszą w górnych oktawach. System GH3 jest wyposażony w konfigurację z trzema czujnikami, która precyzyjnie wykrywa i interpretuje zachowanie klawiatury w celu zapewnienia reakcji i czucia w stylu fortepianu, umożliwiając szybkie powtarzanie nut i autentyczną ekspresyjną kontrolę.

 

Zaprojektowany dla Twojej osobistej przyjemności

YDP-164 zachowuje bogaty i zrównoważony dźwięk na dowolnym poziomie głośności, który wybierzesz. Inteligentna kontrola akustyczna (IAC) automatycznie dostosowuje równowagę tonów niskich i wysokich, aby móc cieszyć się doskonałym dźwiękiem nawet przy niższej głośności.

Optymalizator stereofoniczny pozwala graczom cieszyć się naturalnym, przestronnym dźwiękiem nawet w słuchawkach. Podczas korzystania z tej funkcji brzmienie próbkowane z fortepianów akustycznych jest odbierane jako pochodzące z korpusu instrumentu, a nie z słuchawek, zapewniając wyjątkowo naturalne doznania.

 

Uzyskaj więcej dzięki aplikacji Smart Pianist

Ciesz się bardziej fortepianem dzięki Smart Pianist, dedykowanej aplikacji, która dodaje piękny interfejs graficzny i wiele niesamowitych funkcji do kompatybilnego pianina cyfrowego Yamaha. Od wybierania brzmień instrumentów lub dostosowywania ustawień do ćwiczeń z metronomem lub nagrywania, Smart Pianist przyspiesza tworzenie muzyki i pozwala skupić się na zabawie.

Inteligentny pianista skanuje utwory audio załadowane w bibliotece muzycznej, analizuje sekwencje akordów, a następnie wyświetla je na ekranie smartfona. Graj, gdy akordy przewijają się, słysząc cały utwór odtwarzany przez system głośników instrumentu. Wczytanie utworów MIDI do aplikacji pozwoli Ci śledzić muzykę cyfrową podczas gry.

 

 

Cechy pianina:

  • wersja kolorystyczna ROSEWOOD;
  • bogate brzmienie wielkiego fortepianu koncertowego Yamaha CFX;
  • klawiatura GH3 z syntetyczną kością słoniową (białe klawisze) i hebanem (czarne klawisze);
  • rezonans tłumika/rezonans struny;
  • płynne zwolnienie i wyłączenie próbkowania;
  • integracja aplikacji iOS „Smart Pianist”;
  • nowy design i szeroki wybór kolorów;
  • optymalizator stereofoniczny;
  • 192-nutowa polifonia;
  • 3 pedały (tłumik z efektem półpedału, sostenuto i miękki).

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Yamaha
Stan produktu nowy
Kolor brązowy
Typ klawiszy pianino cyfrowe stacjonarne
Liczba klawiszy 88
Typ klawiatury ważona
Rozmiar klawiszy standard
Funkcja keyboardu Nie
Typ zasilania sieciowe
Karton zbiorczy 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:YAMAHA YDP 164R pianino cyfrowe stacjonarne elektroniczne
Twoja ocena