Dostępny

YAMAHA YDP 144R ARIUS pianino cyfrowe elektryczne

SKU
4957812638319
3 599,00 zł
Zapytaj o produkt


Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

UWAGA: PRZESYŁKA PALETOWA, PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM WYSYŁEK W CELU USTALENIA KOSZTÓW PRZESYŁKI!


Ważona klawiatura GHS (Graded Hammer Standard) pomaga budować właściwą technikę, aby z łatwością można było przesiąść się na instrumenty akustyczne. Prócz jeszcze lepszego brzmienia zyskał nowe, bardziej multimedialne funkcje.

Instrument zaprojektowany w taki sposób aby w każdym wnętrzu wyglądał doskonale i wkomponował się w otoczenie.
Renomowana klawiatura GHS z matowymi czarnymi klawiszami

Komfort gry i „czucie” klawiatury są dla każdego pianisty istotnymi czynnikami przy wyborze odpowiedniego instrumentu. Klawiatury Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) zachowują się w sposób niezwykle autentyczny – klawisze niskich nut są cięższe i wymagają mocniejszego wciskania, zaś klawisze nut wysokich łatwiej reagują przy niższej dynamice. YDP-144 może być doskonałym wyborem dla początkujących, gdyż ćwicząc na tego typu klawiaturze kształci się prawidłową technikę gry przydatną do gry na pianinie akustycznym.

Wybierz jeden z trzech trybów czułości klawiatury – mocny, średni lub delikatny, aby dostosować instrument do Twojego stylu gry i dynamiki. Możesz również dostosowywać swoje ulubione ustawienia, aby czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Dzięki tym funkcjom, model YDP-144 będzie Twoim ulubionym instrumentem.

Dwuścieżkowe nagrywanieWbudowany, 2-ścieżkowy rejestrator to doskonały sposób na wychwytywanie błędów podczas wykonań i kontrolę swoich postępów. Umożliwia on nagrywanie dwóch niezależnych partii na prawą i lewą rękę podczas ćwiczeń w dowolnym tempie. Dzięki temu możesz ćwiczyć trudne partie na jedną rękę, podczas gdy partie drugiej ręki zostaną odegrane przez rejestrator.

Najnowsza technologia „Acoustic Optimizer”, dzięki której zabrzmisz jeszcze lepiej

Acoustic Optimizer (pol. optymalizator akustyczny) to nowa, unikalna technologia Yamaha. Acoustic Optimizer za pomocą specjalnej konstrukcji i pozycji w instrumencie, fizycznie dostosowuje przepływ akustyczny, który kontroluje rezonans i wzbogaca całe brzmienie.

Dzięki tej technologii brzmienie YDP-144 jest po prosty płynniejsze i brzmi bardziej naturalnie. Połączenie Acoustic Optimizer z pozostałymi cyfrowymi technologiami Yamaha zapewnia możliwie najwyższy poziom realizmu i ekspresji.

Doskonały do ćwiczeń w domu

YDP-144 posiada funkcję Intelligent Acoustic Control (pol. inteligentna kontrola poziomu akustycznego), która automatycznie dostosowuje głośność instrumentu do mniejszych pomieszczeń, zachowując dobrze zbalansowane i bogate brzmienie nawet na niskich poziomach głośności.

Pianiści, którzy preferują ćwiczenia w ciszy, mogą skorzystać ze złącza słuchawkowego w instrumencie. Jednocześnie możesz podłączyć nawet dwie pary słuchawek i razem z drugą osobą ćwiczyć i grać w całkowitej ciszy. Ćwicz w ciszy, a po odłączeniu słuchawek zaprezentuj innym efekty swojej pracy.
Funkcja pół-pedału

Całkowite lub połowiczne wciśnięcie pedału wzbogaca brzmienie o zróżnicowane niuanse i subtelne zmiany, tak jak w przypadku fortepianu akustycznego. Dzieje się to dzięki zróżnicowaniu sustainu, który zwiększa się wraz z głębszym wciskaniem pedału.
Wszystkie 3 pedały powodują, że uzyskany dźwięk jest bardziej realistyczny, zbliżony do pianina akustycznego.
USB TO HOST

Dzięki złączu USB TO HOST instrument posiada jeszcze większe i szersze możliwości, zarówno podczas ćwiczeń, jak i komponowania muzyki. Kompatybilność z komputerami lub urządzeniami inteligentnymi (typu smartfon, tablet) to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa każdego cyfrowego instrumentu. Dzięki aplikacji MusicSoft Manager możesz przechowywać swoje nagrania lub też dodawać inne utwory do swojej bazy muzycznej.

Specyfikacja:

- Klawiatura: Graded Hammer Standard (GHS) z matowymi czarnymi klawiszami

- Brzmienia: 10

- Polifonia: 192

- Efekty: Reverb, Damper Resonance, String Resonance optymalizator stereofonii

- 3 pedały: Damper, Sustenuto, Soft

- Głośniki: 2 x 8W (2x12cm)

- Wymiary: 1,357 mm x 815 mm x 422 mm

-Waga: 38.0 kg

Inne cechy:

Barwa fortepianu Yamaha CFX Grand

Tryb duo

Przewodnik głosowy

Dwuścieżkowy rejestrator (jeden utwór)

Technologie Damper Resonance oraz String Resonance

Próbki Key-off

Intelligent Acoustic Control oraz Acoustic Optimizer

Technologia Stereophonic Optimizer

Zintegrowana biblioteka z 10 utworami demonstracyjnymi oraz 50 utworami na fortepian (w tym zapisy nutowe)

Port USB-to-Host

Kompatybilny z darmową aplikacją Smart Pianist na iPhony/ iPady (brak przewodu/przejściówki)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Marka Yamaha
Stan produktu nowy
Kolor brązowy
Typ klawiszy pianino cyfrowe stacjonarne
Liczba klawiszy 88
Typ klawiatury ważona
Rozmiar klawiszy standard
Funkcja keyboardu Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:YAMAHA YDP 144R ARIUS pianino cyfrowe elektryczne
Twoja ocena