Dostępny B-STOCK

YAMAHA C30 M gitara klasyczna 4/4 USZKODZONA

SKU
4957812496858U
299,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

Szanowny kliencie! Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz instrument powystawowy, nie w pełni sprawny.. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.
 

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!


Gitara ma duże odpryski na pudle rezonansowym, proszę zwrócić uwagę na zdjęcia. W zestawie oryginalne opakowanie.YAMAHA C30M to 18-progowa, pięknie wykończona i ładnie brzmiąca pełnowymiarowa gitara klasyczna 4/4. Instrument wykonany został z najlepszych gatunków drewna (świerk, meranti, nato, palisander) charakteryzujących się doskonałymi właściwościami akustycznymi. Dzięki temu brzmienie instrumentu jest klarowne i bardzo selektywne. Szeroki gryf, niska akcja miękkich, nylonowych strun oraz wygodny mostek nie męczą dłoni, a czystość stroju nawet w wyższych rejestrach sprawia, że na instrumencie gra się z duża przyjemnością. Gitara C30M posiada niklowany mechanizm kluczy oraz precyzyjnie wyprofilowane, gładkie progi. Naturalne drewno z matowym wykończeniem oraz stylowa rozeta wokół otworu rezonansowego tworzą eleganckie zestawienie i podkreślają klasyczny charakter instrumentu.

YAMAHA C30M to doskonała gitara klasyczna do nauki gry oraz profesjonalnych zastosowań. Jest polecana przez nauczycieli szkół muzycznych, a także chętnie wybierana przez samych uczniów. Sięgają po nią zarówno początkujący i bardziej zaawansowani muzycy. Jednocześnie jest to stosunkowo tania gitara klasyczna, w porównaniu do innych modeli tej klasy dostępnych obecnie na rynku, dlatego zastanawiając się jaką gitarę wybrać do nauki lub codziennego grania, warto zwrócić uwagę na model C30M. Najwyższą jakość instrumentu gwarantuje Yamaha, a najlepszą cenę sklep muzyczny Music Express!

 

Specyfikacja techniczna:

Typ: gitara klasyczna 4/4

Model: C30M//02

Kolor: naturalny

Wykończenie: matowe

Ilość progów: 18

Menzura: 650 mm

Płyta rezonansowa: świerk

Boki i płyta spodnia: meranti

Podstrunnica: palisander

Mostek: palisander

Szyjka: nato

Klucze: niklowane

Motylki: białe tworzywo sztuczne

Szerokość siodełka: 52 mm

Wymiary: 100 x 37 x 10 cm

Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie

Marka Yamaha
Stan produktu uszkodzony
Kolor naturalny
Wcięcie gitarowe cutaway Nie
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:YAMAHA C30 M gitara klasyczna 4/4 USZKODZONA
Twoja ocena