Dostępny

VIBE UK21 zestaw ukulele sopr NATURAL Powystawowe

SKU
5908249806092P
89,00 zł
Marka Vibe
Stan produktu po zwrocie
Kolor naturalny
Opis produktu

Szanowny kliencie!

Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt instrument używany, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Ukulele po zwrocie od klienta. Posiada ślady użytkowania (delikatne ryski, odprysk na pudle). W zestawie pokrowiec oraz stroik.VIBE UK21 to gotowy zestaw ukulele, w którego skład, oprócz samego instrumentu, wchodzą również nieprzemakalny pokrowiec z czarnej tkaniny poliestrowej, stroik na klips oraz zestaw kostek do grania. Komplet może być doskonałym prezentem dla muzykalnych przyjaciół, pierwszym instrumentem naszego dziecka lub po prostu spełnieniem naszych muzycznych pasji.

12-progowe ukulele sopranowe VIBE UK21 w całości wykonane zostało z drewna lipowego, które charakteryzuje się doskonałymi właściwościami akustycznymi. 4 miękkie, nylonowe struny sprawiają, że na instrumencie gra się bardzo lekko i swobodnie. Ukulele brzmi ciepło i wyraziście, a przy tym bardzo ładnie stroi. Dołączony do zestawu, zakładany na szyję pasek z regulacją długości umożliwia stabilizację instrumentu na odpowiedniej wysokości, co w znacznym stopniu ułatwia granie. Przydatny jest również pokrowiec na ukulele, który chroni nasz instrument przed kurzem i wilgocią. VIBE UK21 to świetny, a przy okazji stosunkowo tani zestaw ukulele, dostępny w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!Specyfikacja techniczna:

Typ: ukulele sopranowe

Kolor: NATURAL

Korpus, gryf: drewno lipowe

Podstrunnica, mostek: barwione drewno z drzew liściastych

Ilość progów: 12

Struny: nylonowe

W zestawie: pokrowiec, stroik, kostki

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

VIBE UK21 to gotowy zestaw ukulele, w którego skład, oprócz samego instrumentu, wchodzą również nieprzemakalny pokrowiec z czarnej tkaniny poliestrowej, stroik na klips oraz zestaw kostek do grania.