Dostępny

STARTONE HELENE KIDS RED AKORDEON USZKODZONY

SKU
HELENEKIDSU
149,00 zł
Marka Startone
Stan produktu uszkodzony
Kolor czerwony
Liczba klawiszy i basów inna
Opis produktu

Szanowny kliencie!
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz instrument uszkodzony, nie w pełni sprawny. który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Akordeon powystawowy, USZKODZONY.  Posiada drobne ryski na obudowie oraz sklejony miech. Instrument uszkodzony - wydaje nieprawidłowe dzwięki. W zestawie oryginalne opakowanie. 

Startone Helene Kids Accordion Red to doskonały akordeon dla dzieci przeznaczony głównie do nauki, wyposażony w 17 wiolinowych oraz 8 basowych klawiszy. Instrument jest bardzo lekki. Posiada czerwoną, perłową obudowę i niebiesko-czerwony miech z białymi narożnikami. Piszczałki ukryte zostały pod chromowaną, aluminiową maskownicą, która stanowi eleganckie wykończenie całego instrumentu. Harmonia posiada również solidne szelki, które zapewniają wygodę podczas grania. To mały akordeon stanowiący doskonały instrument dla początkujących muzyków, w bardzo atrakcyjnej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

Specyfikacja techniczna:

  • typ: instrument z grupy aerofonów  

  • 17 klawiszy wiolinowych

  • 8 klawiszy basowych

  • kolor czerwony

  • waga 1,5 kg