STAND4ME TYTAN GOLD statyw klawiszowy podwójny złoty

SKU
XX-388OR
599,00 zł
Marka Stand4Me
Stan produktu nowy
Kolor złoty
Typ statywu klawiszowy
Rodzaj statywu podwójny
Opis produktu

STAND4me to marka która dzięki połączeniu wysokiej jakości oraz przystępnej ceny cieszy się dużym uznaniem wśród klientów z całej Polski i nie tylko.

STAND4ME TYTAN to wysokiej jakości dwupoziomowy statyw keyboardowy. Jego budowa to klasyczny kolumnowy odlew aluminium, w którym chowają się wszystkie nogi oraz ramiona statywu.
Statyw posiada możliwość dołożenia opcjonalnie: statywu mikrofonowego, pulpitu do nut lub uchwytu do ipada (ostatnie zdjęcie przedstawia statyw ze wszystkimi opcjami). Wszystkie dodatki występują tylko w kolorze czarnym. Można również opcjonalne dokupić pokrowiec widoczny na zdjęciu (nie w zestawie). W zestawie znajduje się rączka do wygodnego transportu statywu.
Konstrukcja TYTANA pozwala umieścić na nim dwa instrumenty klawiszowe ważące maksymalnie do 57 kg na każdy poziom statywu, łącznie ponad 100 kg ! Stąd jego nazwa :)
Rozkładanie oraz składanie statywu zajmuje dosłownie kilka sekund (bez opcji dodatkowych). Statyw po złożeniu, zajmuje bardzo mało miejsca co jest ważne podczas częstych podróży w trasie koncertowej.

Dane techniczne: 

Wysokość: 116,8 cm
Waga: 8.5 kg
Długość po złożeniu : 132,1 cm
Maksymalne obciążenie jednego poziomu 57 kg
Kolor: złoty
Długość ramion: 30cm i 46cm

- oryginalne opakowanie oraz wypełnienie