Niedostępny

STAND4ME DJ PARAWAN XL STÓŁ EKRAN CZARNY DJ SCREEN

SKU
5907780140832
820,00 zł
Marka Stand4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ statywu DJ
Opis produktu

STAND4ME DJ XL to profesjonalny, rozkładany stand z parawanem i stołem dla mobilnego DJ-a. Konstrukcja idealnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju występów w klubach, dyskotekach, na eventach oraz imprezach okolicznościowych.

Zestaw zawiera:

  • stabilny, metalowy stelaż w kolorze czarnym, wyposażony w system do szybkiego montażu fasadowego;
  • położony na wysokości 94 cm, duży, zdejmowalny blat o wymiarach 50,8 x 101,6 cm z dwoma otworami na przewody, na którym z powodzeniem zmieścisz mikser wraz z dodatkami, laptop i inne akcesoria;
  • osłonę, która w elegancki sposób ukryje cały sprzęt oraz okablowanie przed wzrokiem bawiących się gości.

Stelaż rozkłada się w łatwy i szybki sposób. Jego blat wykonany został z usztywnionej siatki, która przepuszcza powietrze od spodu i zapobiega nagrzewaniu się urządzeń. Po rozstawieniu sprzętu na blacie cały stand jest jeszcze bardziej stabilny. Dodatkowo pokrywa go lycrowy czarny ekran.

Kompletny stół DJ można spakować do załączonego do zestawu, mocnego pokrowcaTorba umożliwia przechowywanie i wygodny transport całego parawanu. Pomimo, iż jest to zestaw dedykowany DJ-om, może znaleźć zastosowanie również w innych dziedzinach, np. na pokazach, festiwalach, w gastronomi itp.

 

Dane techniczne:

Stelaż: metalowy, czarny

Wymiary pojedynczego ekranu: 50,8 x 114,3 cm

Wymiary blatu: 50,8 x 101,6 cm

Wysokość położenia blatu od ziemi: 94 cm

Waga: 16,3 kg