Niedostępny

RCF HD 32A MK4 KOLUMNA AKTYWNA 1400W Powystawowa

SKU
8024530014605P
3 399,00 zł
Marka RCF
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ kolumny aktywny
Średnica głośnika niskotonowego 12
Opis produktu

Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt uszkodzony, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby przesyłka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Kolumna powystawowa sprawna. Posiada wgniecenie na przedniej maskownicy. W zestawie przewód zasilający oraz oryginalne opakowanie. 

Opis Produktu:

RCF Art 712 MKIV kolumna aktywna 700watt

Ta dwudrożna wielozadaniowa aktywna kolumna idealnie nadaje się jako zestaw nagłośnieniowy dla Djzespołu muzycznego czy na wszelkiego rodzaju mniejsze eventy. Włoski producent markowych głośników RCF nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami produktów, mocno inwestując w innowacje i technologię. W najnowszej wersji Art został zastosowany system DSP z filtrami FiR oraz zmianie uległ również design kolumny. Nowe logo, zmieniony kształt grilla oraz czarny kolor obudowy nadaje nowego charakteru.

Najważniejszą cechą kolumn RCF jest czyste i klarowne brzmienie a także łatwa obsługa i przede wszystkim duża moc. Kolumna idealnie nadaje się do występów na żywo i wszędzie tam, gdzie niezbędny jest mocny i głęboki  bas oraz precyzyjne wysokie częstotliwości. Cechą charakterystyczną wszystkich kolumn nagłośnieniowych RCF są idealnie brzmiące środkowe częstotliwości czyli pasmo przenoszące ludzką mowę i wokal. Dzięki temu dźwięk, mowa i śpiew są bardzo wyraźne.

Art 712MKIV idealnie nagłośni salę bankietową i eventową. Doskonale wykonana mocna konstrukcja, która zapewni bezproblemową eksploatację i jakość dźwięku nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Podpierając się dedykowanym basem kolumny sprostają nawet na niedużym plenerze.

Dane techniczne:

- konstrukcja dwudrożna

- moc wyjściowa RMS 700W

- pasmo przenoszenia 50 - 20000Hz

- głośnik wysokotonowy 1"/1,7"z tytanową membraną

- głośnik niskotonowy 12"/3"

- max. SPL 129dB

- kąt pokrycia dźwiękiem 90x60

- złącza XLR/Jack

- zwrotnica 1700Hz

- wymiary 637x387x363 mm

- waga 18kg

- korekcja Flat/Bost

- obudowa polipropylenowa

 czy na wszelkiego rodzaju mniejsze eventy., Ta dwudrożna wielozadaniowa aktywna kolumna idealnie nadaje się jako zestaw nagłośnieniowy dla