Dostępny

NUMARK PARTY MIX II kontroler konsoleta DJ USB LED

SKU
676762192415
459,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl


Dostępne metody płatności

NUMARK PARTY MIX II to niewielki, przenośny kontroler DJ, dzięki któremu rozkręcisz imprezę tak, jak byś to robił na profesjonalnej konsolecie DJ-skiej. Sprzęt wyposażony został w dwa duże, czułe na dotyk koła jog, wygodne pokrętła efektów, podświetlane przyciski funkcyjne i pady, a także 2-pasmowy korektor na każdym decku.

Sterownik Party Mix II jest prawdziwym bestsellerem nie bez powodu. Nie musisz posiadać ogromnej biblioteki muzycznej, aby zacząć DJ-ować. Dzięki bezproblemowej integracji z oprogramowaniem Serato DJ Lite, zyskujesz dostęp do istniejącej biblioteki lub dostęp na żądanie do głównych serwisów streamingowych, takich jak TIDAL, Beatport Link, Beatsource Link i SoundCloud GO – niezależnie od klimatu imprezy, możesz mieć pewność, że najgorętsze utwory są dostępne na wyciągnięcie ręki, aby stworzyć własną imprezową playlistę.

Jeśli wolisz zabrać ze sobą na imprezę telefon lub tablet, Party Mix II jest również kompatybilny z popularnymi aplikacjami mobilnymi dla DJ-ów, takimi jak djay PRO AI firmy Algoriddim.


Błyskawiczny pokaz świetlny

Stworzenie najlepszej atmosfery na imprezie nie może być łatwiejsze! Party Mix II wyposażony jest w trzy wielokolorowe diody LED zsoczewkami o szerokim stopniu pokrycia światłem, których praca synchronizujesię z dźwiękami muzyki. Dzięki 5 trybom świecenia, znalezienie odpowiedniegonastroju dla Twojej imprezy to pestka!


Funkcje Pro DJ

Party Mix II jest wyposażony w funkcje klasy pro, dzięki którym poradzi sobie z praktycznie każdą imprezą. Główne wyjście audio 1/8 cala pozwala na podłączenie zewnętrznych głośników, jednocześnie monitorując miks za pomocą 1/8-calowego wyjścia słuchawkowego.

Cztery pady wydajnościowe na każdym decku pozwalają na szybki dostęp do punktów cue, pętli, efektów lub próbek. Obok przycisków Play i Cue na każdym z decków znajdują się przyciski Sync. Automatycznie dopasowują one tempo dwóch ścieżek dla perfekcyjnie wyrównanych miksów. Dedykowane pokrętła Filter w Party Mix II dodają trochę polotu do Twojego miksu, a programowo regulowany crossfader jest w stanie sprostać każdemu stylowi miksowania – bez względu na to, czy to ostre cięcia do skreczy, czy też długie, gładkie przejścia dla miksów. Party Mix II to zapewnia!

W centrum Party Mix II znajdują się dwa duże, wysokiej jakości koła jog, które reagują na Twój dotyk i pozwalają Ci manipulować Twoją muzyką w stylu Backspin, robić pauzy, a nawet scratchować utwory podczas tworzenia swojej najlepszej imprezowej playlisty. Zewnętrzne pierścienie kółek pełnią nawet funkcję pitch-bend, idealną do wyrównywania utworów w celu uzyskania prawdziwie płynnych miksów.


Najważniejsze cechy:

 • wbudowany pokaz świetlny LED, który synchronizuje się z muzyką;

 • dostęp do partnerów strumieniowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania iaplikacji DJ;

 • obsługa plug&play dla Serato DJ Lite, Algoriddim djayPro AI, iOS i aplikacji desktopowej oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro (Android obecnie nie jest obsługiwany);

 • duże, czułe na dotyk koła jog do scratchowanie;

 • duże pokrętła efektów Filter na każdym decku;

 • podświetlane przyciski Sync, Play/Pause i Cue;

 • suwaki Pitch do regulacji tempa;

 • pady Performance z trybami Effect, Cue, Loop i Sampler;

 • elementy sterujące biblioteką do przewijania i ładowania utworów;

 • 2-pasmowykorektor na każdym decku;

 • gniazdo wyjścia słuchawkowego 1/8";

 • gniazdo wyjścia głównego 1/8";

 • Serato DJ Lite w zestawie.


Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Numark
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ kontrolera audio kontroler DJ
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NUMARK PARTY MIX II kontroler konsoleta DJ USB LED
Twoja ocena