Dostępny

NUMARK PARTY MIX II kontroler DJ + SŁUCHAWKI

SKU
676762192415SET

Od 24,99 zł

Do 463,99 zł

Dostosuj NUMARK PARTY MIX II kontroler DJ + SŁUCHAWKI

* pola wymagane

Twoje zmiany
NUMARK PARTY MIX II kontroler DJ + SŁUCHAWKI Dostępny
NUMARK PARTY MIX II kontroler DJ + SŁUCHAWKI

w magazynie

24,99 zł

Podsumowanie
  Marka Numark
  Stan produktu nowy
  Kolor czarny
  Typ kontrolera audio kontroler DJ
  Karton zbiorczy 10
  Opis produktu

  W zestawie
  - Kontroler NUMARK PARTY MIX II

  - Słuchawki NN 450

  NUMARK PARTY MIX II
  to niewielki, przenośny kontroler DJ, dzięki któremu rozkręcisz imprezę tak, jak byś to robił na profesjonalnej konsolecie DJ-skiej. Sprzęt wyposażony został w dwa duże, czułe na dotyk koła jog, wygodne pokrętła efektów, podświetlane przyciski funkcyjne i pady, a także 2-pasmowy korektor na każdym decku.

  Sterownik Party Mix II jest prawdziwym bestsellerem nie bez powodu. Nie musisz posiadać ogromnej biblioteki muzycznej, aby zacząć DJ-ować. Dzięki bezproblemowej integracji z oprogramowaniem Serato DJ Lite, zyskujesz dostęp do istniejącej biblioteki lub dostęp na żądanie do głównych serwisów streamingowych, takich jak TIDAL, Beatport Link, Beatsource Link i SoundCloud GO – niezależnie od klimatu imprezy, możesz mieć pewność, że najgorętsze utwory są dostępne na wyciągnięcie ręki, aby stworzyć własną imprezową playlistę.

  Jeśli wolisz zabrać ze sobą na imprezę telefon lub tablet, Party Mix II jest również kompatybilny z popularnymi aplikacjami mobilnymi dla DJ-ów, takimi jak djay PRO AI firmy Algoriddim.

  Błyskawiczny pokaz świetlny

  Stworzenie najlepszej atmosfery na imprezie nie może być łatwiejsze! Party Mix II wyposażony jest w trzy wielokolorowe diody LED z soczewkami o szerokim stopniu pokrycia światłem, których praca synchronizuje się z dźwiękami muzyki. Dzięki 5 trybom świecenia, znalezienie odpowiedniego nastroju dla Twojej imprezy to pestka!

  Funkcje Pro DJ

  Party Mix II jest wyposażony w funkcje klasy pro, dzięki którym poradzi sobie z praktycznie każdą imprezą. Główne wyjście audio 1/8 cala pozwala na podłączenie zewnętrznych głośników, jednocześnie monitorując miks za pomocą 1/8-calowego wyjścia słuchawkowego.

  Cztery pady wydajnościowe na każdym decku pozwalają na szybki dostęp do punktów cue, pętli, efektów lub próbek. Obok przycisków Play i Cue na każdym z decków znajdują się przyciski Sync. Automatycznie dopasowują one tempo dwóch ścieżek dla perfekcyjnie wyrównanych miksów. Dedykowane pokrętła Filter w Party Mix II dodają trochę polotu do Twojego miksu, a programowo regulowany crossfader jest w stanie sprostać każdemu stylowi miksowania – bez względu na to, czy to ostre cięcia do skreczy, czy też długie, gładkie przejścia dla miksów. Party Mix II to zapewnia!

  W centrum Party Mix II znajdują się dwa duże, wysokiej jakości koła jog, które reagują na Twój dotyk i pozwalają Ci manipulować Twoją muzyką w stylu Backspin, robić pauzy, a nawet scratchować utwory podczas tworzenia swojej najlepszej imprezowej playlisty. Zewnętrzne pierścienie kółek pełnią nawet funkcję pitch-bend, idealną do wyrównywania utworów w celu uzyskania prawdziwie płynnych miksów.

   

  Najważniejsze cechy:

  • wbudowany pokaz świetlny LED, który synchronizuje się z muzyką;
  • dostęp do partnerów strumieniowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania i aplikacji DJ;
  • obsługa plug&play dla Serato DJ Lite, Algoriddim djayPro AI, iOS i aplikacji desktopowej oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro (Android obecnie nie jest obsługiwany);
  • duże, czułe na dotyk koła jog do scratchowanie;
  • duże pokrętła efektów Filter na każdym decku;
  • podświetlane przyciski Sync, Play/Pause i Cue;
  • suwaki Pitch do regulacji tempa;
  • pady Performance z trybami Effect, Cue, Loop i Sampler;
  • elementy sterujące biblioteką do przewijania i ładowania utworów;
  • 2-pasmowy korektor na każdym decku;
  • gniazdo wyjścia słuchawkowego 1/8";
  • gniazdo wyjścia głównego 1/8";
  • Serato DJ Lite w zestawie.

   

  Oryginalne opakowanie i wypełnienie.