Dostępny

NOVATION CIRCUIT RHYTHM sampler sekwencer syntezator automat perkusyjny

SKU
815301000365
1 779,00 zł
Marka Novation
Stan produktu nowy
Kolor czarny
W zestawie przewód USB-C, zasilacz USB, instrukcja
Opis produktu

NOVATION CIRCUIT RHYTHM to wszechstronny, przenośny sampler z wbudowanym sekwencerem do tworzenia i wykonywania beatów. Doskonale sprawdza się zarówno w studio i na scenie, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi także w podróży. Sprzęt umożliwia nagrywanie próbek bezpośrednio na hardware, ich wszechstronną obróbkę, ponowne próbkowanie, kwantyzację, a także pracę na paternach i warstwach. Pozwala też na nakładanie efektów, takich jak szum taśmy lo-fi albo zacinanie się płyty winylowej. Dzięki ośmiu elastycznym ścieżkom sampli istnieje możliwość odtwarzania próbek w czasie rzeczywistym, niezależnie od źródła, tworzonej linii basowej lub rytmu perkusyjnego.

Sampler NOVATION CIRCUIT RYTHM oferuje szeroką gamę efektów, w tym DJ-skich umożliwiających np. zacinanie miksu (Beat Repeat, Gater), cofanie czasu (Reverser) lub kształtowanie barwy dźwięku (Auto-Filter, Phaser). Dzięki nim groove staje się jeszcze bardziej dynamiczny. Ponadto urządzenie posiada wbudowane kontrolery zniekształceń, filtry górno- i dolnoprzepustowy, opóźnienia i pogłosy, a także kompresor, dzięki któremu całość nabiera jeszcze większej wyrazistości.

Pad NOVATION CIRCUIT RYTHM posiada wbudowany akumulator, dzięki czemu jest bardzo mobilny. Dodatkowo jego możliwości rozszerza port dla kart microSD. W studiu sprzęt łatwo integruje się z każdą konfiguracją. Posiada pełnowymiarowe złącze MIDI DIN, wyjście synchronizacji i wejście audio. Umożliwia to elastyczne połączenia z każdym sprzętem lub oprogramowaniem i tworzenie muzyki bez ograniczeń. To doskonały, nowoczesny sampler do tworzenia bitów i automat perkusyjny w jednym, który uzupełni przepływ pracy w studiu i poza nim.

Novation Components to internetowy towarzysz Circuit Rhythm, który ułatwia tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie projektami, próbkami i szablonami Grid FX w jednym wygodnym miejscu. Zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z urządzeniem, pozwala uporządkować bibliotekę własnych próbek dzięki kopii zapasowej w chmurze, a także wykorzystać pakiety sampli dostępne do pobrania i wykorzystania we własnych produkcjach.

 

Specyfikacja techniczna:

32 czułe na prędkość pady z podświetleniem RGB

28 dotykowych przycisków z podświetleniem RGB

8x enkoderów 360° ze wskaźnikami RGB

główny potencjometr głośności

główny potencjometr Master Filter

przycisk zasilania z diodą LED stanu naładowania

gniazdo USB-C

gniazdo Kensington MiniSaver

gniazdo kart microSD

3x MIDI DIN (wejście, wyjście, przelot)

wyjście synchronizacji 3,5 mm

wejścia Sample In R/L

wyjścia audio R/L

wyjście słuchawkowe

kompatybilność z systemami Mac i Windows

zasilanie z magistrali USB

w zestawie przewód USB-C, zasilacz USB, instrukcja

wymiary (dł. x gł. x wys.) 240 x 210 x 40 mm

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.