Dostępny

NN HIGROMETR wilgotnościomierz termometr stacja pomiarowa sonda

SKU
5908249807211
27,00 zł
Marka NN
Stan produktu nowy
Kolor biały
Opis produktu

NN HIGROMETR to przenośna cyfrowa stacja pomiarowa służąca do monitorowania wilgotności powietrzatemperatury w pomieszczeniach i poza nimi. Doskonale sprawdza się nie tylko w domu lub biurze, ale także w miejscach przechowywania książek, dzieł sztuki, zabytków kultury, instrumentów muzycznych, a nawet słodyczy, przekąsek, warzyw, owoców czy ziarna.

Urządzenie zasila półtorawoltowa bateria. Wyposażone zostało w duży, czytelny wyświetlacz, na którym pokazywane są wyniki pomiarów, m.in. aktualna wilgotnośćtemperatura w pomieszczeniu. Wyświetlana jest również temperatura panująca na zewnątrz. Jej pomiar umożliwia sonda na przewodzie podłączana do higrometru za pomocą złącza jack. Parametry mogą być wyświetlane w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Ciekawą funkcją jest ocena komfortu otoczenia, która wyświetla symbol zadowolonej lub niezadowolonej miny, w zależności od zarejestrowanych warunków.

Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie jest bardzo mobilne. Specjalna rozkładana nóżka umożliwia pracę miernika w pozycji stojącej, a silny magnes w tylnej części obudowy pozwala na jego przyczepienie do elementów metalowych.

 

Specyfikacja techniczna:

Jednostki pomiarowe: Celsjusza (C), Fahrenheita (F), wilgotność (RH)

Zakres pomiaru temp. wewnątrz: -10°C ~ +50°C (+14°F ~ 122°F)

Zakres pomiaru temp. na zewnątrz: -50°C ~ +70°C (-58°F ~ +158°F)

Zakres pomiaru wilgotności: 20% RH ~ 90% RH

Dokładność pomiaru wilgotności: ±1%

Zasilanie: bateria AG13 1,5V (w zestawie)

Wyświetlacz: LCD

Funkcje: pamięć skrajnych pomiarów, ocena komfortu otoczenia, alarm punktu zamarzania

Wymiary: 75 x 70 x 15 mm

W zestawie: sonda pomiarowa, bateria, instrukcja

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.