Dostępny

NN 30 SPOT RING przenośna mała głowica ruchoma led

SKU
5908249805682
399,00 zł
Marka NN
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia głowica ruchoma – spot
Źródło światła 30W biała dioda LED + ring (12 diod)
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
W zestawie uchwyt montażowy, przewód zasilający
Karton zbiorczy 4
Opis produktu

NN 30 SPOT RING to niewielka, kompaktowa i stosunkowo tania minigłowica ruchoma led, która oferuje dość spore możliwości kreowania oświetlenia. Urządzenie wyposażone zostało w mocną, 30-watową diodę emitującą światło białe oraz świetlny ring, na którym mieści się 12 diod RGB, zainstalowany wokół głównej soczewki. Ponadto sprzęt dysponuje tarczą 7 kolorowych filtrów barwiących światło oraz tarczą gobo, na której znajduje się 7 nowoczesnych wzorów kształtujących wiązkę. Z tyłu mieszczą się złącze zasilania oraz wejście i wyjście DMX. Z przodu zainstalowano panel sterowania złożony z cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy poruszać się po menu, zmienić ustawienia, a także wybrać jeden z czterech trybów pracy urządzenia:
automatyczny, w którym reflektor sceniczny pracuje samodzielnie w oparciu o wbudowane programy ruchów i świecenia;
sound, w którym dzięki wbudowanemu czułemu mikrofonowi głowa led synchronizuje swoje ruchy i świecenie z dźwiękami i rytmem muzyki płynącymi z otoczenia;
master/slave, gdy jednostki łączone są ze sobą za pomocą gniazd i przewodów DMX, a pierwsze urządzenie w linii określa synchroniczny sposób pracy pozostałych urządzeń;
DMX, kiedy do sterowania jednostką lub zespołem reflektorów led wykorzystywane są zewnętrzne kontrolery i sterowniki oświetleniem.
Głowa ruchoma NN 30 SPOT RING do doskonałe oświetlenie sceniczne dla zespołów, mobilnych DJ-ów, firm eventowych, a także efektowne oświetlenie dyskotekowe. Świetnie sprawdza się na niewielkich scenach i w klubach tanecznych. Może również tworzyć oprawę oświetleniową podczas wesel, studniówek, 18-nastek i różnego typu imprez okolicznościowych. Najlepszą cenę reflektora gwarantuje sklep muzyczny Music Express!

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC100-240V, 50/60 Hz
Źródło światła: 30W biała dioda LED + ring (12 diod)
Ilość kanałów DMX: 9/13
Tryby pracy: auto, sound, master/Slave, DMX
Tarcza kolorów: 7 filtrów + open
Tarcza gobo: 7 wzorów + open
Zakres ruchów pan/tilt: 540°/270°
Złącza DMX: 3-pinowe typu XLR (in/out)
Obudowa: tworzywo sztuczne

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.