Dostępny

LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni SET1

SKU
5907780148708SET1

Od 499,00 zł

Do 6 497,00 zł

Dostosuj LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni SET1

* pola wymagane

Twoje zmiany
LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni SET1 Dostępny
LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni SET1

w magazynie

499,00 zł

Podsumowanie
  Marka Light4Me
  Stan produktu nowy
  Kolor czarny
  Typ wytwornicy wytwornica iskier
  Moc wytwornicy (W) 500
  Materiał eksploatacyjny granulat pirotechniczny
  W zestawie przewód zasilający, instrukcja obsługi (PL)
  Opis produktu

  Zestaw zawiera:

  • 2x LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni
  • 1x CASE skrzynia transportowa

   

  LIGHT4ME SPARK V2 to profesjonalna i bardzo wydajna wytwornica iskier sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota. Urządzenie tworzy doskonały efekt specjalny w postaci pionowego słupa zimnych ogni, którego wysokość może być regulowana w przedziale od 1 do ponad 4 m! Idealnie sprawdza się w zastosowaniach scenicznych, na galach, pokazach i wszelkiego rodzaju eventach do podkreślania kulminacyjnych momentów podczas występów i najważniejszych chwil w czasie różnego typu wydarzeń.

  Podzespoły iskrownicy zamknięte zostały w solidnej, sześciennej obudowie wykonanej ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny. W płycie wierzchniej znajduje się zamykany pojemnik, do którego wsypuje się proch pirotechniczny, oraz porcelanowy otwór wyrzutni sztucznych ogni. Z tyłu mieści się panel sterowania złożony z czytelnego wyświetlacza LCD oraz 4 przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Zainstalowane są tam również przełącznik i gniazda zasilania (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające podawanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), 3-pinowe wejście i wyjście XLR do przesyłania komend za pomocą protokołu DMX, 5-pinowe wejście do podłączenia przekaźnika sygnałów bezprzewodowych oraz port USB umożliwiający aktualizację oprogramowania maszyny. Ostatnim elementem jest wbudowany w korpus obudowy czujnik umożliwiający operatorowi wyrzutni iskier autoryzację, a jednocześnie zabezpieczający przed niepowołanym wyzwoleniem efektu pirotechnicznego.

  LIGHT4ME SPARK V2 to nowoczesna i profesjonalna maszyna do wytwarzania sztucznych ogni. Urządzenie znajduje bardzo szerokie zastosowanie: tworzy doskonałą atmosferę na koncertach muzycznych, akcentuje elementy widowisk i pokazów, a także podkreśla najważniejsze chwile na ślubach i weselach. To również uniwersalna, a jednocześnie stosunkowo tania wytwornica sztucznych ogni dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

   

  Uwaga!

  Przy długotrwałym użytkowaniu powstają pozostałości, które mogą powodować blokowanie maszyny. Głównie jest to spowodowane niedopalanym prochem, który w 100 proc. nigdy się nie spala – jest to normalne zjawisko. Prosimy o systematyczne czyszczenie urządzenia z pozostałości prochu oraz odpadów ze spalania.

  Zwracamy również uwagę na to, że przy każdorazowym użytkowaniu należy dosypać nowy, świeży i suchy proch. Proch składowany w wilgotnych pomieszczeniach lub pozostawiony po użytkowaniu w komorze urządzenia, może spowodować wyrzut gorącego skawalonego kawałka, który zagraża bezpieczeństwu. Dbanie o czystość urządzenia po każdym użyciu oraz o miejsce przechowywania prochu jest konieczne, aby zachować sprawność urządzenia i cieszyć się pożądanym efektem.

   

   

  Specyfikacja techniczna:

  Napięcie znamionowe: AC220V/50Hz lub AC120V/60Hz

  Moc znamionowa: 500W

  Bezpiecznik: 5A lub 10A

  Czas nagrzewania: <8 min.

  Wysokość wyrzutu iskier: 1 – 4 m

  Kontroler bezprzewodowy: W-3 + W-8

  Wyświetlacz: LCD

  Obsługa: DMX

  Ilość kanałów DMX: 2

  Zakres DMX: 1 – 512

  Wymiary maszyny: 190 x 190 x 260 mm

  Wymiary opakowania: 260 x 260 x 310 mm

  Waga netto: 6,6 kg

  Waga brutto: 7,5 kg

  Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

  Na Twoje pytania odpowie:

  Sebastian Radziszewski
  TEL :  +48 793 555 587
            +48 (24) 356 30 25 wew. 1
  sebastian@musicexpress.pl

  Piotr Matuszewski
  TEL : +48 502 143 143
           +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
  piotr@musicexpress.pl