Zapytaj o dostępność

LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni

SKU
5907780148708
3 469,00 zł
Zapytaj o produkt

LIGHT4ME SPARK V2 to profesjonalna i bardzo wydajna wytwornica iskier sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota. Urządzenie tworzy doskonały efekt specjalny w postaci pionowego słupa zimnych ogni, którego wysokość może być regulowana w przedziale od 1 do ponad 4 m! Idealnie sprawdza się w zastosowaniach scenicznych, na galach, pokazach i wszelkiego rodzaju eventach do podkreślania kulminacyjnych momentów podczas występów i najważniejszych chwil w czasie różnego typu wydarzeń.

Podzespoły iskrownicy zamknięte zostały w solidnej, sześciennej obudowie wykonanej ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny. W płycie wierzchniej znajduje się zamykany pojemnik, do którego wsypuje się proch pirotechniczny, oraz porcelanowy otwór wyrzutni sztucznych ogni. Z tyłu mieści się panel sterowania złożony z czytelnego wyświetlacza LCD oraz 4 przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Zainstalowane są tam również przełącznik i gniazda zasilania (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające podawanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), 3-pinowe wejście i wyjście XLR do przesyłania komend za pomocą protokołu DMX, 5-pinowe wejście do podłączenia przekaźnika sygnałów bezprzewodowych oraz port USB umożliwiający aktualizację oprogramowania maszyny. Ostatnim elementem jest wbudowany w korpus obudowy czujnik umożliwiający operatorowi wyrzutni iskier autoryzację, a jednocześnie zabezpieczający przed niepowołanym wyzwoleniem efektu pirotechnicznego.

LIGHT4ME SPARK V2 to nowoczesna i profesjonalna maszyna do wytwarzania sztucznych ogni. Urządzenie znajduje bardzo szerokie zastosowanie: tworzy doskonałą atmosferę na koncertach muzycznych, akcentuje elementy widowisk i pokazów, a także podkreśla najważniejsze chwile na ślubach i weselach. To również uniwersalna, a jednocześnie stosunkowo tania wytwornica sztucznych ogni dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

Uwaga!

Przy długotrwałym użytkowaniu powstają pozostałości, które mogą powodować blokowanie maszyny. Głównie jest to spowodowane niedopalanym prochem, który w 100 proc. nigdy się nie spala – jest to normalne zjawisko. Prosimy o systematyczne czyszczenie urządzenia z pozostałości prochu oraz odpadów ze spalania.

Zwracamy również uwagę na to, że przy każdorazowym użytkowaniu należy dosypać nowy, świeży i suchy proch. Proch składowany w wilgotnych pomieszczeniach lub pozostawiony po użytkowaniu w komorze urządzenia, może spowodować wyrzut gorącego skawalonego kawałka, który zagraża bezpieczeństwu. Dbanie o czystość urządzenia po każdym użyciu oraz o miejsce przechowywania prochu jest konieczne, aby zachować sprawność urządzenia i cieszyć się pożądanym efektem.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Napięcie znamionowe: AC220V/50Hz lub AC120V/60Hz

Moc znamionowa: 500W

Bezpiecznik: 5A lub 10A

Czas nagrzewania: <8 min.

Wysokość wyrzutu iskier: 1 – 4 m

Kontroler bezprzewodowy: W-3 + W-8

Wyświetlacz: LCD

Obsługa: DMX

Ilość kanałów DMX: 2

Zakres DMX: 1 – 512

Wymiary maszyny: 190 x 190 x 260 mm

Wymiary opakowania: 260 x 260 x 310 mm

Waga netto: 6,6 kg

Waga brutto: 7,5 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ wytwornicy wytwornica iskier
Moc wytwornicy (W) 500 W
Materiał eksploatacyjny granulat pirotechniczny
W zestawie przewód zasilający, instrukcja obsługi (PL)
Karton zbiorczy 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME SPARK V2 wytwornica iskier sztucznych ogni
Twoja ocena