Dostępny B-STOCK

LIGHT4ME SMART SPOT 150 W V2 głowa LED Używana

SKU
SMARTSPOT150WV2P
1 549,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia głowica ruchoma – spot
Kąt świecenia (°) 12,5
Sterowanie automatyczne, DMX
Tryby pracy master/slave
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 150
Opis produktu

Urządzenie B-STOCK:

Urządzenie powystawowe, sprawne. Testowane w naszym showroomie.

LIGHT4ME SMART SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS LED

Jasna, kompaktowa głowica z wyjątkowymi możliwościami.

Idealne rozwiązanie dla: klubów, pubów, zespołów muzycznych, mobilnych DJ- ów, firm oświetleniowych.

Kompaktowa ruchoma głowa typu spot z 150W diodą LED mocne światło, w kompaktowej obudowie

 

Wydajny układ optyczny z niezawodną mechaniką wyraźne, nasycone kolory, szeroka paleta barw

 

Kompaktowa budowa, niska waga, solidna obudowa łatwość montażu, transportu, oszczędność miejsca


Solidne podzespoły gwarancja długiej pracy

 

LIGHT4ME SMART SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS LED to rewolucja na Polskim rynku, wśród kompaktowych głów ruchomych. W niewielkich rozmiarów obudowę, bo zaledwie 400 x 360 x 350 mm zmieszczono mnóstwo nowoczesnych i przydatnych funkcji.

Korpus SMART MOVING SPOT 150 LED został wykonany ze sztywnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa, z metalowym podstawą oraz elementami wzmacniającymi ruchomą część głowicy. Urządzenie możemy postawić na płaskim podłożu np.: słup - kolumna oświetleniowa lub zamocować na pionowych i poziomych elementach kratownicy – rampy. Wraz z urządzeniem producent dostarcza potrzebne akcesoria do mocowania, czyli dwa zawiesia, przewód zasilający powercon oraz przewód DMX 1,5m.

Urządzenie może być sterowane za pomocą standardowego protokołu DMX 512, ale również poprzez proste funkcje sterowania jak możliwość korzystania z gotowych programów wyzwalanych automatycznie lub na dźwięk muzyki (brak potrzeby korzystania ze sterownika DMX)
DMX obsługiwany jest za pomocą 3 - pinowych gniazd, a sama głowica może funkcjonować w tradycyjnej konfiguracji Master lub Slave. Ten sposób połączenia dotyczy również zasilania, które podawane jest i przekazywane dalej za pomocą gniazd powercon.
Przedni panel LIGHT4ME SMART MOVING SPOT 150 LED został wyposażony w cztery przyciski do obsługi prostego menu oraz monochromatyczny wyświetlacz LCD. LCD dzięki swojej wysokiej rozdzielczości zapewnia odpowiednią czytelność podczas pracy – prezentując: adres DMX, program, tryb pracy. Wyświetlacz ma możliwość obrotu o 180 stopni przydatny, podczas montażu głów „do góry nogami”.

Źródłem światła jest mocna i jasna dioda LED o mocy 150 W dająca białe światło. W porównaniu do klasycznych żarówek wyładowczych wrażliwych na wstrząsy podczas transportu, LED-y są o wiele trwalsze i praktyczniejsze, a dużo niższy pobór mocy jest równie bardzo istotny. Podsumowując, dzięki tak wydajnym diodom uzyskujmy moc światła zbliżoną do żarówek wyładowczych.

Istotną cechą głowicy jest jej funkcjonalność oraz niezawodna mechanika. SMART MOVING SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS  oferuje maksymalny obrót w poziomie 540 stopni i w pionie 270. W urządzeniu zastosowano pojedyncza aluminiową tarczę gobo z 7 wymiennymi gobosami oraz tarczę z ośmioma kolorami. Głowica wyposażona jest również w soczewkę pryzmatyczną oraz automatyczny focus.

SMART MOVING SPOT 150 LED to głowica oferująca nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Oprócz wspomnianej pryzmy linearnej oraz automatycznego focusa nasz spot posiada spotykaną w droższych głowach funkcję Random Strobe, czyli tzw. nieregularny stoboskop. Efekt trudno osiągany na sterowniku dmx teraz jako gotowa funkcja w naszej głowicy.

Dla dłuższego i bezawaryjnego użytkowania LIGHT4ME SMART MOVING SPOT 150 LINEAR PRISM FOCUS LED wyposażono w bardzo sprawny i cichy układ chłodzenia z płynną regulacją obrotów wentylatora.

 
 
 

Dane techniczne:

- Źródło światła: 150W LED
- Zużycie energii : 180 W
- Natężenie oświetlenia: 26300lux@2m; 11600lux@3m; 4110lux@5m
- Średnica plamy: 52cm@2m; 76cm@3m; 123cm@5m
- Kanały DMX: 16
- Pan 540°,tilt:270°
- Kolory:8 kolorów + biały, pół kolory
- Gobo: 7 statycznych gobo + otwarty, gobo shake
- Kąt świecenia - 12,5 stopnia
- Dimmer /strobe :regulowana jasność lampy 0-100 , częstotliwość strobo 1-25 razy/s
- Kontrola: DMX512, master/slave, sterowanie dźwiękiem, auto
- Cyfrowy wyświetlacz graficzny z czterema przyciskami do obsługi menu
- Napięcie: AC 100-240V,50 Hz, pobór mocy max 250W.
- Waga 9,5 kg
- Wymiary: 400 x 360 x 350 mm