Dostępny B-STOCK

LIGHT4ME SMART SPOT 150 W głowa Używana

SKU
MOVINGSPOT150MP
1 499,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

Szanowny kliencie!
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt uszkodzony. Dokładny opis znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Głowica po zwrocie od klienta. Posiada rysy i otarcia na obudowie oraz pęknięcie pokrywy ramienia co widać na załączonych zdjęciach. 
Głowica posiada inne oprogramowanie i ma inną kolejność kanałów DMX.


LIGHT4ME SMART SPOT 150 W LED 
to rewolucja na Polskim rynku, wśród kompaktowych głów ruchomych.
W niewielkich rozmiarów obudowę, bo zaledwie 400 x 360 x 350 mm zmieszczono mnóstwo nowoczesnych i przydatnych funkcji.

Korpus SMART SPOT 150 LED został wykonany ze sztywnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa, z metalowym podstawą oraz elementami wzmacniającymi ruchomą część głowicy.

Urządzenie możemy postawić na płaskim podłożu np.: słup - kolumna oświetleniowa lub zamocować na pionowych i poziomych elementach kratownicy – rampy. Wraz z urządzeniem producent dostarcza potrzebne akcesoria do mocowania, czyli dwa zawiesia, przewód zasilający powercon oraz przewód DMX 1,5m.

Urządzenie może być sterowane za pomocą standardowego protokołu DMX 512, ale również poprzez proste funkcje sterowania jak możliwość korzystania z gotowych programów wyzwalanych automatycznie lub na dźwięk muzyki (brak potrzeby korzystania ze sterownika DMX)
DMX obsługiwany jest za pomocą 3 - pinowych gniazd, a sama głowica może funkcjonować w tradycyjnej konfiguracji Master lub Slave. Ten sposób połączenia dotyczy również zasilania, które podawane jest i przekazywane dalej za pomocą gniazd powercon.
Przedni panel LIGHT4ME SMART MOVING SPOT 150 LED został wyposażony w cztery przyciski do obsługi prostego menu oraz monochromatyczny wyświetlacz LCD. LCD dzięki swojej wysokiej rozdzielczości zapewnia odpowiednią czytelność podczas pracy – prezentując: adres DMX, program, tryb pracy. Wyświetlacz ma możliwość obrotu o 180 stopni przydatny, podczas montażu głów „do góry nogami".

Źródłem światła jest mocna i jasna dioda LED o mocy 150 W dająca białe światło. W porównaniu do klasycznych żarówek wyładowczych wrażliwych na wstrząsy podczas transportu, LED-y są o wiele trwalsze i praktyczniejsze, a dużo niższy pobór mocy jest równie bardzo istotny. Podsumowując, dzięki tak wydajnym diodom uzyskujmy moc światła zbliżoną do żarówek wyładowczych.


Dla dłuższego i bezawaryjnego użytkowania LIGHT4ME SMART SPOT 150 FOCUS LED wyposażono w bardzo sprawny i cichy układ chłodzenia z płynną regulacją obrotów wentylatora.

Marka Light4Me
Stan produktu uszkodzony
Kolor czarny
Typ oświetlenia głowica ruchoma – spot
Źródło światła 150 W LED
Sterowanie automatyczne, ręczne, DMX
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX, ręczny
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 200
W zestawie przewód zasilający, uchwyty do zawieszenia
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME SMART SPOT 150 W głowa Używana
Twoja ocena