Dostępny

LIGHT4ME PIXEL BAR 14 AURA ciepła listwa LED + SMD

SKU
5907780148463
699,00 zł
Zapytaj o produkt
Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

LIGHT4ME PIXEL BAR 14 AURA to nowoczesna, ledowa listwa typu wash bar, wyposażona w 14 mocnych, 3-watowych diod LED firmy CREE operujących światłem białym o temperaturze barwowej 2600 Kelwinów. Są one wspomagane przez symetryczny układ 56 diod SMD 5050 pracujących w palecie barw RGB, tworzących dodatkowy efekt barwnej iluminacji listwy. Naświetlacz LED znakomicie sprawdza się w technice estradowej oraz dekoracji światłem, oferując m.in. takie funkcje, jak Pixel Control czy stroboskop. Z powodzeniem może być stosowany w klubach, dyskotekach, na salach weselnych, a także jako wewnętrzne oświetlenie architektoniczne.

Podzespoły elektroniczne belki LED zamknięte zostały w solidnej, aluminiowej obudowie wyposażonej w dwa uchwyt montażowe. Pozwalają one listwie działać w pozycji stojącej pod odpowiednim kątem w stosunku do oświetlanej powierzchni, lub pracować na trawersach i różnego rodzaju rampach oświetleniowych. W części górnej znajduje się ciąg 14 białych diod emitujących ciepłe, białe światło. Każdą diodę CREE otaczają 4 symetryczne diody SMD rozlokowane pod półprzeźroczystą powłoką na skośnych brzegach listwy. Pod spodem znajduje się moduł z wygodnie rozlokowanymi gniazdami zasilania (w tym z tzw. złączem „podaj dalej” umożliwiającym przekazywanie napięcia bezpośrednio z jednego urządzenia do drugiego). Mieszczą się tam również 3-pinowe wejście i wyjście XLR służące do sterowania urządzeniem za pomocą protokołu DMX oraz łatwy w obsłudze panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Umożliwiają one ustawienie statycznego koloru, który emitował będzie naświetlacz liniowy, lub wybranie jednego z kilku dostępnych trybów pracy pixel bara:

  • auto, w którym jednostka pracuje samodzielnie w oparciu o wbudowane funkcje i sposoby świecenia;
  • sound, kiedy chcemy, żeby listwa LED działała samodzielnie w oparciu o dźwięki muzyki płynące z otoczenia, dzięki wykorzystaniu ukrytego w korpusie obudowy czułego mikrofonu;
  • master/slave, gdy zależy nam na tym, żeby kilka połączonych ze sobą jednostek świeciło w sposób identyczny, pracując w automacie lub trybie sound;
  • DMX, w którym obsługa pojedynczego urządzenia lub zespołu jednostek odbywa się przy wykorzystaniu zewnętrznych pulpitów i konsoli sterowania oświetleniem.

PIXEL BAR 14 AURA to doskonałe oświetlenie estradowe, którego wysoką jakość podzespołów i precyzję wykonania gwarantuje marka Light4Me. Led strip zaskakuje łatwością obsługi, a jednocześnie ilością oferowanych funkcji. Z powodzeniem może być stosowany na różnego rodzaju scenach, w teatrach, klubach tanecznych i na dyskotekach prowadzonych przez mobilnych DJ-ów, a także w dekoracji światłem sali weselnych, pomieszczeń restauracyjnych i hotelowych oraz elementów wystroju wnętrz. To profesjonalny, a jednocześnie stosunkowo tani led bar, w najlepszej cenie, którą gwarantuje sklep muzyczny Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC110-240V, 50/60Hz

Moc: 80W

Źródło światła: 14x3W CREE CW (białe diody LED) + 56xSMD5050 RGB

Temperatura barwowa bieli: 2600K

Kąt wiązki:

Dimmer: ściemnianie liniowe 0-100%

Tryby DMX: auto, sound, master/slave, DMX512

Ilość kanałów DMX: 6/8/12/60

Wymiary: 1000 x 70 x 115 mm

Waga: 1,4 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Light4Me
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia listwa led bar
Paleta barw RGBW
Źródło światła 14x3W CREE CW (białe diody LED) + 56xSMD5050 RGB
Kąt świecenia (°)
Sterowanie automatyczne, ręczne, DMX
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 80 W
W zestawie przewód zasilający, uchwyt montażowy, instrukcja obsługi (PL)
Karton zbiorczy 4
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIGHT4ME PIXEL BAR 14 AURA ciepła listwa LED + SMD
Twoja ocena