Dostępny

LIGHT4ME PAR COB 6x30W LED RGB wydajny Używany

SKU
PARCOB6X30UZ
179,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu używany
Kolor czarny
Typ oświetlenia PAR
Paleta barw RGB
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Opis produktu

Szanowny kliencie! Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt używany, nie w pełni sprawny, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby przesyłka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Urządzenia posiadają inną krzywą dimmera (Diody w parach zapalają się i gasną z inną prędkością niż reszta). Urządzenia nie posiadają przewodów zasilających, uchwytów montażowych oraz oryginalnych opakowań. Posiadają na sobie ślady użytkowania ~ rysy, ubytki w obudowie, pęknięte obudowy soczewek.Opis produktu:


Ligh4me COB Par 6 × 30 W RGB to najlepsza propozycja Music Express z serii mocnych parów z diodami typu COB. Reflektor został wyposażony w sześć diód (RGB) o mocy aż 30 W każda, dzięki czemu urządzenie oferuje bardzo dużą moc i szeroki kąt świecenia w małej, kompaktowej obudowie. PAR świetnie sprawdzi się na dużej i średniej scenie jako dopełnienie każdego zestawu oświetleniowego.

Reflektor charakteryzuje się dobrą jakością wykonania oraz szerokim kątem świecenia, dzięki czemu świetne spisze się m.in. jako dopełnienie zestawu oświetleniowego na scenie, czy w dyskotece. Wbudowane diody o mocy 30w (6szt) oferują ciepłe i świetnie zmieszane kolory. Szeroki kąt świecenia to cecha charakterystyczna dla parów Light4me z serii COB, w tym przypadku również jej nie zabrakło. Cob Par posiada wbudowany intuicyjny panel sterowania, z którego pozycji możemy wybrać cztery tryby pracy:

- Automatyczny, w którym urządzenie korzysta ze wbudowanych programów.

- Sound, gdzie urządzenie synchronizuje swoją pracę z rytmem muzyki.

- DMX, pozwalający kontrolować urządzenie z zewnętrznych sterowników.

- Master/Slave - jeden par steruje pracą pozostałych

W tylnej części obudowy umieszczono gniazdo zasilające oraz DMX IN/DMX OUT. Urządzenie wyposażono również w wentylator, który uniemożliwia nagrzanie się diod LED i urządzenia. W zestawie dodawany jest również podwójny uchwyt umożliwiający mocowanie reflektora np. na rampie lub ustawienie na podłodze. Dzięki dużej mocy oraz dobrej jakości wykonania urządzenie znajdzie zastosowanie na wielu scenach, w zespołach muzycznych, u DJ czy w firmach eventowych. Ważną zaletą jest również bezkonkurencyjnie niska cena.

Dane techniczne:

-Ilość kanałów DMX: 7

-Zasilanie: AC110-240V ~50/60Hz

-Źródło światła: 6x 30W LED COB 3w1 RGB

-Tryby pracy: Auto, Sound, Master/Slave, DMX