Niedostępny

LIGHT4ME LED PAR 9x10 RGBW IR FLAT PAR Używany

SKU
5907780140429P
169,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia PAR
Paleta barw RGBW
Kąt świecenia (°) 24
Sterowanie ręczne
Tryby pracy DMX
Pobór mocy (W) 90
Opis produktu

Szanowny kliencie!
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, niekompletny, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Par powystawowy, Sprawny, posiada drobne ślady użytkowania co widać na załączonych zdjęciach. W zwstawie uchwyt do zawieszania. Brak pilota oraz oryginalnego opaqkowania.


Dane techniczne:

- Źródło Światła: 9x 10 W 4-w-1 RGBW diody LED, średnica 30 mm

- Kąt świecenia: 24 °

- Pobór Pradu: 90 W

- Chłodzenie: wentylator

- Tryby pracy: AUTO, wbudowany mikrofon, DMX512 (7 kanałów), Master / Slave

- Sterowanie: wyświetlacz LCD, 4 przyciski

- Zalecana temperatura pracy: -25 ° - + 35 ° C

- Zasilanie: AC 90-240 V, 50/60 Hz

- Wymiary: 250 x 250 x 100 mm

- Waga: 1,2 kg

Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie
Light4Me 9x10 to mocny reflektor typu Par o kompaktowej obudowie pozwalającej na łatwe rozmieszczanie go w dowolnym miejscu, w którym chcemy uzyskać wyjątkowe efekty za pomocą oświetlenia. Urządzenie to ma intuicyjny system sterowania oparty na prostym module, jednocześnie zamontowany w nim IR daje opcję zdalnego ustawiania  urządzenia za pomocą pilota ( pilot nie jest częścią zestawu ).

Par ten jest doskonałym sprzętem do dekoracji światłem pomieszczeń takich jak restauracje, hotele, sale bankietowe, jak i również często używanym elementem oświetlenia dyskotekowego wykorzystywanego przez zespoły muzyczne czy dj.
Light4Me 9x10 posiada wiele trybów pracy pozwalających na właściwe dostosowanie go do naszych potrzeb. Możemy  spiąć kilka Parów w jedną całość przez przewód dmx, tak by wszystkie pracowały równo i synchronicznie, ustawić by świeciły w rytm odtwarzanej muzyki, lub według zaprogramowanych gotowych trybów automatycznych.Umieszczone diody RGBW dają gwarancję szerokiej palety barw o mocnym nasyceniu i dużej jasności.