Niedostępny

LIGHT4ME HAZER 900 wytwornica mgły Powystawowa

SKU
5907780147930P
799,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ wytwornicy wytwornica mgły hazer
Moc wytwornicy (W) 900
Materiał eksploatacyjny płyn na bazie wody
Opis produktu

Szanowny kliencie!Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!Wytwornice powystawowe, SPRAWNE, testowane w naszym showroomie. Posiadają rysy na obudowie oraz ślady rdzy na metalowych elementach co widac na załączonych zdjęciach. Wytwornice nie posiadają przewodu  zasilającego.  

Dwa pierwsze zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.


LIGHT4ME HAZER 900

to profesjonalna, cicha i wydajna wytwornica dymu, wyposażona w mocną, 900-watową grzałkę. Urządzenie zostało umieszczone w solidnej, czarnej skrzyni typu rack ze zdejmowaną przednią klapą, dzięki czemu jest bezpieczne w czasie transportu oraz podczas pracy na scenie. Dymiarka jest sterowana za pomocą 6-przyciskowego panelu z wyświetlaczem LED, dzięki któremu możemy wybierać różne funkcje pracy urządzenia, np. timer, szybkość obrotów wiatraka, objętość wyrzutu oraz możliwość sterowania poprzez protokół DMX (3-pinowe złącze)

W wytwornicy mgły HAZER 900 zastosowano nowoczesną technologię produkcji pary, dzięki czemu powstająca w pomieszczeniu mgła jest bardzo czysta, a urządzenie wydajniejsze niż inne konstrukcje dostępne na rynku.

LIGHT4ME HAZER 900 sprawi, że efekty świetlne nabiorą nowego wymiaru, a atmosfera na scenie, w klubie lub na imprezach tematycznych będzie niezapomniana. Urządzenia typu hazer nie powodują nagłego wydmuchu dymu, co jest niepożądane podczas niektórych imprez. Jest to jednostajny, lekki, prawie niewidoczny wydmuch. Sama maszyna do wytwarzania dymu jest przy tym bardzo cicha, więc idealnie sprawdza się na prezentacjach i pokazach, ale także w klubach, dyskotekach czy na imprezach weselnych.

Do pracy z LIGHT4ME HAZER 900 używaj tylko profesjonalnych płynów na bazie wody.

 
 

Dane techniczne:

• Grzałka 900W, wydajność 226 metrów sześc./min.Regulacja objętości i czasu trwania emisji
Gotowa do przewożenia – umieszczona w czarnym case
Solidna i zwarta konstrukcja

Timer z ustawieniem przerwy w działaniu
6-przyciskowy panel z wyświetlaczem LED
Przycisk ręcznego sterowania
Wytwornica mgły z obsługą protokołu DMX512

3-kanałowa kontrola DMX (tryb pracy, szybkość wiatraka, objętość wyrzutu)

Połączenia DMX 3- i 5-pinowe
Kierunek wydmuchu można ustawić w 6 pozycjach
Czas nagrzewania: 6 min.
Pojemność zbiornika: 1,9 L
Zużycie energii: ~1000W
Zasilanie: AC 220V-240V 50/60Hz
Bezpiecznik: 10A, 250V
Wymiary: 44 x 39,5 x 25 cm
Waga: 13,6 kg


Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie