LIGHT4ME HAZER 1500W wytwornica MGŁY + PŁYN 5l

SKU
5908249801882-01
Elementy produktów grupowanych
Zdjęcie produktu Nazwa produktu
LIGHT4ME HAZER 1500W PROFESJONALNA WYTWORNICA MGŁY
699,00 zł
LIGHT4ME płyn do dymu mgły dymiarki lekki light 5L
36,50 zł
Opis produktu

Light4me Hazer 1500 to wydajna wytwornica dymu typu hazer. Urządzenie ma moc 1500 watów dzięki czemu jego czas nagrzewania maszyny i jej gotowość do pracy zamyka się zaledwie w 3 minutach.


oferuje dużą moc, a sam czas nagrzewania to zaledwie 3 minuty.

Hazer posiada prosty i intuicyjny panel sterowania znajdujący się na tylnej budowie, składający się z wyświetlacza LCD oraz 6 przycisków. Z pozycji panelu kontrolujemy parametry urządzenia takie jak:

regulacja objętości emisji mgły

- ustawienie adresu DMX

- ustawienie czasu pomiędzy emisjami

- ustawienie czasu wydmuchu

Ponadto Hazer 1500 posiada wbudowane gniazdo DMX IN/DMX OUT, dzięki czemu sterowanie może odbywać się za pomocą zewnętrznego sterownika DMX.

Solidna budowa, duża moc oraz wysokiej jakości podzespoły gwarantują długą i bezawaryjną pracę, dzięki czemu Light4me Hazer 1500 znajdzie zastosowanie u mobilnych Djzespołów weselnych czy małych firm eventowych. Jeśli ktoś w pubach, dyskotekach czy innych tego typu miejscach nie chce używać typowej wytwornicy dymu z bardzo widocznym wydmuchem to jest to idealne rozwiązanie. Wytwornica ustawiona na minimalny wydmuch będzie praktycznie niewidoczna a unosząca się mgła nie będzie przeszkadzać publiczności.