LIGHT4ME FOCUS 60 W LED spot pryzma Uszkodzona

SKU
5907780142812P2
549,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu uszkodzony
Kolor czarny
Sterowanie DMX
Tryby pracy sound
Pobór mocy (W) 60
Opis produktu

Szanowny kliencie! Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Pamiętaj, że sprzęt uszkodzony nie podlega gwarancji. Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby przesyłka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Urządzenie uszkodzone w transporcie, skrzywiony stelaż głowicy oraz widoczne pęknięcia. / Optyka sprawna

W zestawie oryginalny karton + kabel zasilający

Zdjęcie na białym tle jest zdjęciem podglądowym.


OPIS PRODUKTU:

LIGHT4ME FOCUS 60 LED - to pierwsza na rynku głowa ruchoma z 16 bitowymi silnikami, obrotową pryzmą, zmotoryzowanym fokusem oraz dużym wyświetlaczem LCD poniżej tysiąca złotych!


Głowica LIGHT4ME FOCUS 60LED wyposażona została w jasną, mocno świecącą diodę LED o mocy 60W. Urządzenie posiada tarczę gobo z jedenastuwzorami w tym efekt wody i 2 szklane gobo, 9 kolorów plus biały z półkolorami, automatyczny focus i 3-ramienną obrotową pryzmę. Głowica swoją jasnością może śmiało konkurować z urządzeniami na żarówkach halogenowych lub wyładowczych, świeci zdecydowanie mocniej niż jej 50-watowa konkurencja. Nie bez znaczenia jest również pobór mocy (średnio ok. 100W), szczególnie ważny w przypadku mobilnych DJ-ów i zespołów grających na imprezach okolicznościowych. Urządzenie zostało wyposażone w 16 bitowe silniki kolorów, dzięki czemu ruchy są płynne, a Ty możesz wzbogacić tym swoje show. LIGHT4ME Focus 60 dzięki swoim kompaktowym rozmiarom imałej wadze sprawia że jest mobilną głowicą, sprawdzającą się na każdejimprezie. Dużym atutem głowicy jest jej cicha praca. Wyposażona bardzo szybkie i ciche silniki nie ma sobie równych w tym przedzialecenowym! Całość domyka duży wyświetlacz LCD oraz złącza IECIn/Out tzw. podaj dalej.

 Urządzenie zostało wyposażone w efektowne  programy świetlne aktywne w trybie Sound Mode. Głowica obsługiwana jest za pomocą 4 przyciskowego menu i czytelnego, kolorowego wyświetlacza LCD.  Aby w pełni wykorzystać możliwości głowic typu spot, sugerujemy zakup w wiekszej ilosci (4, 6, 8szt) oraz sterowanie za pomoca sterownika dmx w wersji analogowej lub PC.


DANE TECHNICZNE:

- Źródło światła: biała dioda 60W LED
- Natężenie światła: 21500lux@2m; 9770lux@3m; 3600lux@5m
- Średnica plamy: 31cm@2m; 45cm@3m; 71cm@5m
-Temperatura barwowa: 9500K
- Kanały DMX:16CH
- Kolory:9 kolorów + biały zpółkolorami
- Gobo:11 gobo + otwarte, gobo shake, elektronicznyfocus
- Dimmer /strobe :regulowana jasność lampy, częstotliwość strobo 1-20razy/s
- Prism:Obrotowa 3-ramienna pryzma
- Pan540°,tilt:270°
- Kontrola: DMX512,master/slave, sterowanie dźwiękiem, auto, program
- Napięcie: AC100-240V,50HZ
- Maksymalne zużycie energii :100W
- Wymiary urządzenia :230x225x320 mm
- Waga: 5,5kg