LIGHT4ME BEAM BAR 6x12W RGBW Używana

SKU
5907780147633P2
799,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia PAR
Paleta barw RGBW
Pobór mocy (W) 100V~240V
Opis produktu

Szanowny kliencie!Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową. Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby przesyłka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!Urządzenie powystawowe. Sprawne, testowane w naszym showroomie. W zestawie brakuje przewodu zasilającego oraz zawiesia.

OPIS PRODUKTU:

Urządzenie zostało wyposażone w przejrzysty panel sterowania, na który składa się wyświetlacz Led oraz przyciski sterujące. Z pozycji panelu możemy wybrać interesujący nas tryb pracy z czterech oferowanych: sterowanie dźwiękiem, program automatyczny, DMX, Master/Slave.Na tylnym panelu głowicy znajdziemy niezawodne gniazda POWERCON IN/POWERCON OUT pozwalające na podłączenie urządzenia do prądu oraz przesłania zasilania do kolejnego urządzenia z tego typu wejściem. Gniazda DMX IN/DMX OUT pozwalają w pełni wykorzystać możliwości sterowania urządzeniem.Model Beam Bar oferuję dużą dynamikę, żywe oraz mocne kolory, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako dopełnienie każdego zestawu oświetleniowego dla zespołu, dj czy firm eventowych.

Ligh4me Beam Bar to nowość w serii głów ruchomych w naszej ofercie. Innowacyjna budowa oraz rozmieszczenie soczewek tworzy świetny efekt wizualny. Urządzenie zostało wyposażone w 6 diod RGBW o mocy 12w (CREE LED) każda. Głowica charakteryzuje się dynamiczną oraz cichą pracą, a możliwość indywidualnej kontroli każdej soczewki pozwala na stworzenie efektownych scen.

 
 

DANE TECHNICZNE:

-Zasilanie: 100V~240V, 50/60Hz

-Źródło światła:6x12W RGBW CREE LED

-Zużycie energii: 90 W

-Wymiary: 1130x250x300mm

-Waga: 10 kg

 Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie.