LIGHT4ME BASIC COB PAR 60W RGB ALU Uszkodzony

SKU
5908249801097U
149,00 zł
Marka Light4Me
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia PAR
Paleta barw RGB
Sterowanie automatyczne, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 60
Opis produktu

Szanowny kliencie!
Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, uszkodzony, który nie podlega zwrotowi. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Par powystawowy, USZKODZONY. Brak koloru niebieskiego, poza tym technicznie Sprawny. Na obudowie odpryski, rysy i pęknięcie co widać na załączonych zdjęciach. Urządzenie nie posiada kabla zasilającego oraz uchwytu do zawieszenia. Opakowanie oryginalne.

Music Express przedstawia LIGHT4ME BASIC COB PAR 60W.
Jest to mocny i wydajny reflektor na diodach COB RGB 60W ze sterowaniem DMX 512, który oferuje możliwość równego i płynnego mieszania kolorów RGB.
Par COB 60W ma możliwość regulacji intensywności świecenia każdego koloru niezależnie od siebie, dzięki czemu możliwe jest tworzenie nieograniczonej palety barw.
Urządzenie oferuje możliwość sterowania poprzez tryb DMX, master-slave oraz sterowanie dźwiękiem lub w trybach automatycznych. Na tylnym panelu znajduje się duży cyfrowy wyświetlacz LED oraz 4-przyciski do obsługi menu.
Urządzenie dzięki wbudowanym gotowym programom może działać samodzielnie w trybie automatycznym oraz sterowania dźwiękiem. COB RGB PAR 60W dzięki kompaktowej, lekkiej, aluminiowej obudowie idealnie sprawdzi się na profesjonalnej scenie, w domach kultury oraz do zespołu muzycznego, czy firmy oświetleniowej. Jest to idealne rozwiązanie do dekoracji światłem sal bankietowych dzięki bardzo cichej pracy i szerokim kącie świecenia. Podwójny uchwyt mocujący pozwala ustawić reflektor na podłożu.

 
 

Dane techniczne:

- Źródło światła: 60W dioda COB (Chip On Board) LED RGB
- Maksymalny pobór mocy: 80W (przy pełnej mocy)
- Długa żywotność diod, szacowane na 50.000 godzin
- Przyłącze DMX: 3-pin XLR
- Elektroniczny dimmer: 0-100%
- Kąt świecenia: 40 stopni
- 3 tryby pracy: Sound Active, manualny, DMX
- 4-przyciskowy panel sterowania + wyświetlacz
- Zasilanie: AC 100V - 240V/50Hz -60Hz