Dostępny

JBL EON 712 kolumna głośnikowa aktywna 1300W Bluetooth

SKU
691991036859
2 425,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowie:

Piotr Matuszewski
Tel.: +48 502 143 143
       +48 (24) 356 30 25 wew. 1
piotr@musicexpress.pl

Dostępne metody płatności

Seria EON700 to wielki krok naprzód w dziedzinie innowacji i technologii. Inżynierowie JBL wykorzystali ekskluzywne, najnowocześniejsze techniki projektowe i pomiarowe, aby dostarczyć najlepiej grające głośniki w swojej kategorii, niezależnie od zastosowania. EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki akustycznej, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP, wzmocnienia i kontroli, aby dostarczyć nadzwyczajną wydajność w pełni profesjonalnym, wysoce elastycznym, łatwym w użyciu, przenośnym systemie.

Cztery dostępne modele, w tym 10-calowy EON710, 12-calowy EON712 i 15-calowy EON715 oraz 18-calowy subwoofer EON718S sprawiają, że systemy EON700 zaspokajają potrzeby współczesnych muzyków i realizatorów dźwięku. Nagłośnienie zostało tak zaprojektowane, aby bez wysiłku dopasować się do potrzeb klientów. Kolumny głośnikowe są idealne do występów wokalistów, zespołów, prezentacji, wydarzeń kulturalnych i dla DJ-ów. Można je skonfigurować jako monitory główne lub sceniczne, podwieszone lub ustawione w stos, w systemach przenośnych lub instalacjach stałych – możliwości są nieograniczone.

 

Akustyka i wzmocnienie

Zaawansowane technologie falowodów i przetworników JBL, w połączeniu z wysoce wydajną amplifikacją, zapewniają równomierne pokrycie całego obszaru odsłuchowego, nawet gdy wykorzystujesz system do granic możliwości. Przetworniki niskotonowe zostały przeprojektowane pod kątem niższej impedancji i wyższej efektywności, ulepszona tuba zapewnia gładkie pasmo przenoszenia poza osią, a potężny przetwornik kompresyjny JBL 2414H wyposażono w wysokiej klasy magnes neodymowy dla zrównoważonej odpowiedzi przy zachowaniu lekkości. Przetworniki są zasilane przez 1300 (kolumny) lub 1500 (subwoofer) watów z ultra wydajnego, dyskretnego wzmacniacza klasy D, co zapewnia czysty, klarowny dźwięk. Wszystko to składa się na doskonałe pokrycie, spójność i zrozumiałość dźwięku przy każdej głośności.

 

Zaawansowany procesor DSP i sterowanie

Zaawansowany pakiet DSP zapewnia wszechstronną kontrolę nad EQ, limiterami, opóźnieniem, dbx Automatic Feedback Suppression, duckingiem i innymi funkcjami. Szybki dostęp do ustawień zapewnia zintegrowany, podświetlany ekran LCD lub aplikacja JBL Pro Connect App. Wbudowany Bluetooth 5.0 oraz sterowanie wykorzystują najnowszy protokół zabezpieczeń, niskie opóźnienia oraz szeroki zasięg.

 

Wszechstronność systemu

Kolumny głośnikowe EON700 mogą być używane jako główne głośniki PA lub monitory podłogowe. Modele pełnozakresowe wyposażone są w górne i tylne punkty podwieszenia (służą jako połączenia dla instalacji stałych, z wykorzystaniem opcjonalnego uniwersalnego uchwytu jarzmowego). Indeksowane nóżki w obudowach umożliwiają szereg konfiguracji akustycznych i bezpieczne ustawianie oraz wygodne przechowywanie i transport. Subwoofery EON718S wyposażone są w gwintowane mocowanie słupków do głośników pełnozakresowych i są łatwe do ustawienia w stos w konfiguracjach kardioidalnych.

 

Wytrzymały i niezawodny

Wszystkie produkty audio mają swój okres użytkowania, a inżynierowie JBL'a dokładają wszelkich starań, aby ten okres był jak najdłuższy – nie tylko pod względem niezawodności, ale również pod względem tego, jak dobrze brzmi system.

Głośniki pełnozakresowe wyposażono w zoptymalizowane pod kątem FEA kompozytowe obudowy, wykorzystujące techniki formowania wtryskowego i mechanicznego w celu zwiększenia trwałości bez konieczności rezygnacji z rozmiaru obudowy czy wydajności. Subwoofery umieszczono w solidnych 15-warstwowych brzozowych obudowach. Komputerowo zoptymalizowane ergonomiczne uchwyty sprawiają, że przenoszenie skrzyń jest dziecinnie proste.

Każdy produkt JBL Professional poddawany jest rygorystycznym testom, które wykraczają poza wszelkie warunki, z jakimi dany produkt mógłby się zetknąć w prawdziwym świecie. 100-godzinny test mocy zapewnia długowieczność, dzięki czemu muzycy i inżynierowie dźwięku mogą polegać na komponentach JBL w każdej sytuacji.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Średnica głośnika LF: 12" (cewka drgająca 2")

Średnica głośnika HF: 1" (sterownik kompresji 2414H)

Magnes głośnika LF: ferrytowy

Magnes głośnika HF: neodymowy

Impedancja przetwornika: LF 4Ω, HF 8Ω

Moc: 1300 W (szczytowa), 650 RMS

Maks. SPL: 127dB @1m/4Pi

Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 20 kHz (-10 dB); 60 Hz – 20 kHz (-3 dB)

Dyspersja: 100°H x 60°V

Wejścia/wyjścia audio: 2x XLR Combo, 1x XLR passthrough

Krata: stal perforowana 16GA z akustycznie przezroczystym podłożem z czarnej tkaniny

Zawieszenie i montaż: 4 punkty zawieszenia M10, gniazdo słupa 36 mm, uniwersalne otwory wspornika jarzma

Zasilanie: AC 100V-120V lub 220V-240V, 50/60 Hz

Wymiary: 670 x 381 x 328 mm

Waga: 14,5 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka JBL
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ kolumny aktywny
Średnica głośnika niskotonowego 12"
Średnica głośnika wysokotonowego 1"
Konstrukcja kolumny dwudrożna
SPL 127 dB
Transmisja sygnału przewodowa lub bezprzewodowa
Typ zasilania sieciowe
Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth
Złącze zasilania IEC
W zestawie przewód zasilający, instrukcja
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:JBL EON 712 kolumna głośnikowa aktywna 1300W Bluetooth
Twoja ocena