Zapytaj o dostępność

EVOLIGHTS SMOOTH PAR 12x10W RGBWA-UV LED IP65

SKU
5907780142324
1 499,00 zł
Zapytaj o produkt

EVOLIGHTS SMOOTH PAR IP65 to profesjonalny reflektor LED wyposażony w 12 bardzo mocnych, 10-watowych diod pracujących w palecie barw RGBWA (red, green, blue, white, amber) oraz świetle ultrafioletowym (UV). Urządzenie, dzięki wysokiemu stopniu ochrony zapewnianemu przez obudowę (IP65), znakomicie sprawdza się na otwartych scenach muzycznych, podczas festiwali i różnego typu pokazów, w teatrze i telewizji, a także jako zewnętrzne oświetlenie architektoniczne.

Solidna obudowa led para posiada nowoczesny design. Jest wykonana z aluminium, dzięki czemu urządzenie nie wymaga dodatkowego chłodzenia wentylatorowego, a także specjalnie zabezpieczona przed dostępem do części elektrycznych przewodzących prąd. Do boków korpusu mocowany jest uchwyt montażowy, dzięki któremu oświetlacz LED może pracować w pozycji stojącej lub być zawieszany na rampach oświetleniowych i kratownicach scenicznych. Z tyłu mieszczą się gniazda zasilania typu powercon (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające podawanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), oraz wejście i wyjście XLR umożliwiające transmisję sygnałów DMX. Wszystkie gniazda posiadają gumowe zaślepki zabezpieczające je przed pyłem i silnymi strugami wody. Nad gniazdami zainstalowany został panel sterowania w postaci graficznego wyświetlacza LCD (TFT) oraz czterech przycisków. Za ich pomocą możemy wybrać jeden z kilku trybów pracy reflektora:

  • auto, w którym oświeltacz LED działa w sposób samodzielny, korzystając z dziesięciu automatycznych, bądź dziesięciu edytowalnych programów pracy;
  • master/slave, gdy reflektory, w celu działania synchronicznego, łączone są ze sobą szeregowo za pośrednictwem gniazd XLR i przewodów DMX, a praca pierwszego urządzenia w linii przekłada się na sposób świecenia pozostałych jednostek;
  • DMX, kiedy do kontrolowania jupiterów używane są zewnętrzne sterowniki i konsole zarządzające funkcjami oświetlenia.

SMOOTH PAR IP65 to specjalistyczny, ledowy reflektor marki Evolights. Oprócz wysokiego stopnia ochrony oraz odporności na niskie i wysokie temperatury, charakteryzuje się profesjonalnymi funkcjami. Należy zaliczyć do nich m.in. aż 11 temperatur barwowych bieli, pełnozakresowy dimmer z czterema krzywymi zaciemniania, czy funkcję stroboskopu z szeroką skalą regulacji częstotliwości błysków. Urządzenie znakomicie sprawdza się jako oświetlenie estradowe. Może być używane na otwartych scenach, w teatrach lub na planach filmowych podczas epizodów z wykorzystaniem efektów atmosferycznych, a także jako zewnętrzny oświetlacz LED elementów architektury. To bez wątpienia jeden z najlepszych PAR-ów w ofercie sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Źródło światła: 12x10W LED RGBWA-UV

Kąt świecenia: 15°

Ilość kanałów: 3/6/8/10/13

Ilość wbudowanych temperatur barwowych: 11

Dimmer: w pełnym zakresie 0-100%, 4 krzywe dimmera

Stroboskop: z regulowana częstotliwością błysków

Chłodzenie: konwekcyjne

Ilość programów: 10 wbudowanych, 10 do edycji

Obudowa: aluminiowa

Temperatura pracy: -30°C/+45°C

Maks. zużycie energii: 144W

Gniazda zasilania: PowerCon in/out

Zakres zasilania wejściowego: 100-240V, 50/60 Hz

Wymiary: 280,3 x 142,6 x 288,3 mm

Waga: 5 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Evolights
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ oświetlenia PAR
Paleta barw RGBWA+UV
Źródło światła 12x10W LED
Kąt świecenia (°) 15°
Sterowanie automatyczne, ręczne, DMX
Tryby pracy auto, sound, master/slave, DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 144
Klasa IP 65
W zestawie przewód zasilający, uchwyt montażowy, instrukcja (PL)
Karton zbiorczy 4
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EVOLIGHTS SMOOTH PAR 12x10W RGBWA-UV LED IP65
Twoja ocena