Dostępny B-STOCK

EVOLIGHTS IQ 150 S głowica ruchoma LED spot POWYSTAWOWA

SKU
5907780141983P
1 999,00 zł
Zapytaj o produktNa Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

Szanowny kliencie!

Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, ze śladami użytkowania. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – prosimy, zapoznaj się z nim szczegółowo i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Głowice powystawowe, sprawne, testowane w naszym showroomie. Urządzenia oraz opakowania noszą na sobie delikatne ślady użytkowania. W zestawie przewód zasilający oraz uchwyt do zwieszenia. Głowice mogą nieznacznie różnić się kątem świecenia. Pierwsze zdjęcie jest zdjęciem poglądowym.

 

EVOLIGHTS IQ-150S to profesjonalna, estradowa głowica ruchoma typu spot z niezawodnej serii specjalistycznych głowic Evolights iQ. Reflektor wyposażony został w bardzo wydajną, 150-watową diodę LED emitującą mocne, białe światło. Doskonale sprawdza się jako oświetlenie sceniczne podczas koncertów live, różnego typu występów, pokazów i gali, a także w dużych klubach tanecznych i dyskotekach.

Głowica LED posiada koło kolorów, na którym znajduje się 8 filtrów barwiących wiązkę światła, a także dwukierunkową tarczę gobo, na której mieści się 7 nowoczesnych, obrotowych wzorów kształtujących promień. Wzory oraz kolory mogą być indeksowane, co oznacza, że mogą zakrywać jedynie wybrany fragment wiązki. Jest to bardzo ciekawy efekt umożliwiający tworzenie nietypowych kształtów i subtelnych zestawień kolorystycznych. Ruchomy spot wyposażony został również w 3-ramienną pryzmę rozszczepiającą promień światła, zmotoryzowany focus, a także ręcznie sterowany zoom w zakresie od 13 do 18°.

Podstawa ruchomej głowicy wyposażona została w wygodne uchwyty umożliwiające jej przenoszenie oraz instalację na kratownicach i rampach oświetleniowych. Z boku mieszczą się gniazda zasilania (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przekazywanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), oraz 3-stykowe złącza typu XLR umożliwiające sterowanie b>reflektorem za pomocą protokołu DMX. Z przodu zainstalowany został panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza oraz czterech przycisków. Za ich pomocą możemy obsługiwać panel menu, a także wybrać jeden z interesujących nas trybów pracy ledowego spota:

  • auto, w którym ruchoma głowica LED działa samodzielnie bazując na wbudowanych stylach i programach pracy;
  • sound, w którym reflektor korzysta z wbudowanego, czułego mikrofonu i pracuje samodzielnie poruszając się i świecąc w rytm muzyki z otoczenia;
  • master/slave, kiedy jednostki łączone są ze sobą w zespoły za pośrednictwem gniazd i przewodów DMX, a pierwsze urządzenie w linii określa synchroniczny styl pracy całej grupy;
  • DMX, kiedy do kontrolowania pojedynczej głowicy scenicznej lub zespołu urządzeń wykorzystywane są zewnętrzne konsole i sterowniki oświetlenia.

Ruchoma głowica EVOLIGHTS IQ-150S to profesjonalny sprzęt doskonale realizujący oprawę oświetleniową wszelkiego typu eventów. Może pracować na różnych scenach, a także podczas występów w domach i ośrodkach kultury. Sprawdza się również jako oświetlenie dla zespołu weselnego lub DJ-a. To w pełni profesjonalna, a jednocześnie tania głowica ruchoma led w tej klasie urządzeń, dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Źródło światła: biała dioda LED 150W

Strumień świetlny: 4031 lumenów, 18600lux@3m

Ruchy pan: 630° (4 sek.), 540° (3,58 sek.)

Ruchy tilt: 265° (2,8 sek.)

Precyzja ruchów: 16‐bitowa

Auto-repozycja: tak

Tarcza kolorów: 8 + open (kolory indeksowane)

Efekty kolorów: efektem tęczy, color bounce

Tarcza gobo: 7 + open (wzory indeksowane)

Efekty gobo: dwukierunkowa rotacja, efekt animacji, gobo shake

Średnica tarczy gobo: zew. 23 mm; wew. 18 mm

Ilość kanałów DMX: 11/14

Focus: zmotoryzowany

Zoom: ręczny w zakresie od 13° do 18°

Dimmer: pełnozakresowy 0 – 100%

Stroboskop: częstotliwość regulowana

Pryzma: 3-ramienna

Update oprogramowania: przez DMX

Tryb hibernacji: tak

Chłodzenie: wentylator regulowany termostatem

Wyświetlacz: LED

Odwrócenie wyświetlacza: tak

Zasilanie: AC 100-240V, 50/60 Hz

Zużycie energii: 160W

Bezpiecznik: T 3.15A, 250 V

Wymiary: 299 x 252 x 431 mm

Waga: 10 kg

W zestawie: instrukcja obsługi, przewód zasilający PowerCon 1,5 m, uchwyt montażowy, linka bezpieczeństwa

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Evolights
Stan produktu powystawowy
Kolor czarny
Karton zbiorczy 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EVOLIGHTS IQ 150 S głowica ruchoma LED spot POWYSTAWOWA
Twoja ocena