Dostępny B-STOCK WYPRZEDAŻ

EVOLIGHTS 36x15 RGBW WALL WASHER ZOOM 7-58° powyst

SKU
5907780141716P
3 490,00 zł
Marka Evolights
Stan produktu używany
Kolor czarny
Typ oświetlenia wall washer
Paleta barw RGBW
Źródło światła Led
Kąt świecenia (°) 7-58
Sterowanie automatyczne, DMX, RDM
Tryby pracy auto, master/slave, DMX, W-DMX
Złącza danych DMX 3-pin
Pobór mocy (W) 560
Klasa IP IP65
W zestawie przewód zasilający
Opis produktu

Szanowny kliencie! Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszym produktem. To dobra decyzja! Zwróć uwagę, że kupujesz sprzęt powystawowy, ze śladami użytkowania. Dokładny opis wadliwych elementów znajdziesz poniżej – proszę zapoznaj się szczegółowo z opisem i podejmij odpowiedzialną i ostateczną decyzję zakupową.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby paczka z zamówieniem trafiła do Ciebie błyskawicznie!

Washer powystawowy, sprawny, testowany w warunkach zewnętrznych. Urządzenia oraz opakowanie noszą na sobie ślady użytkowania.  W zestawie przewód zasilający oraz uchwyt do zwieszenia. Opakowanie oryginalne.
Pierwsze trzy zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.


EVOLIGHTS 36x15W RGBW WALL WASHER ZOOM to wysokiej klasy reflektor LED przeznaczony do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Jego solidna, aluminiowa i wodoodporna konstrukcja (klasa szczelności IP65) sprawia, że idealnie nadaje się on do podświetlania elewacji budynków, elementów architektury, a także scen w teatrach, domach i ośrodkach kultury oraz podczas koncertów.

Urządzenie wyposażone zostało w 36 bardzo mocnych, 15-watowych diod LED stanowiących główne źródło światła. Za nimi rozlokowano 72 dodatkowe diody podświetlające o mocy 0,2 wata, które tworzą niesamowity efekt świetlnej aury. System diod mieści się za ruchomym układem soczewek, które potrafią skupiać i rozpraszać wiązki pod kątem wynoszącym od 7 do 58°. Cała konstrukcja optyczna zamknięta jest w prostokątnym panelu. Główne diody rozmieszczone są w 4 rzędach (po 9 w każdym rzędzie) i mogą być zapalane w sposób liniowy. Operują jasnym światłem w palecie RGBW (red, green, blue, white) rzutując bardzo żywe, nasycone i jednorodne kolory nawet z dużej odległości. Cały panel z diodami zamocowany jest między dwoma ramionami i posiada swobodę ruchów w płaszczyźnie pionowej. Dzięki temu może być odchylany w stosunku do oświetlanej powierzchni pod wybranym kątem.

Na tylnej części podstawy wall washera Evolights znajdują się gniazda PowerCon (in/out), DMX (in/out) oraz antena do bezprzewodowego sterowania, podnosząca komfort pracy z tym naświetlaczem LED. Gniazda są zabezpieczone gumowymi zaślepkami gwarantującymi bezpieczeństwo użytkowania reflektora nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W części przedniej podstawy mieści się panel sterowania w postaci wyświetlacza LCD oraz czterech przycisków (Mode, Up, Down, Enter). Za jego pomocą możemy wybrać jeden z trybów pracy urządzenia:

  • auto, w którym reflektor działa samodzielnie wykorzystując do tego celu wbudowane programy pracy;
  • master/slave, kiedy naświetlacz funkcjonuje w zestawach z innymi urządzeniami;
  • DMX512, gdy do sterowania oświetleniem wykorzystywane są zewnętrzne konsole;
  • WDMX, w którym reflektor sterowany jest w sposób bezprzewodowy.

EVOLIGHTS WALL WASHER ZOOM oferuje bogaty wybór funkcji związanych z oświetleniem. Urządzenie potrafi m.in. emitować światło statyczne w kolorze wybranym z palety RGBW, zmieniać jego barwę i odcień, a także stworzyć efekt tęczy. Posiada też pełnozakresowy dimmer i funkcję stroboskopu. To idealny reflektor do podświetlania ścian i fasad budynków oraz elementów architektury. W sklepie muzycznym Music Express polecamy go szczególnie właścicielom hoteli, klubów i restauracji, a także firmom eventowym i szeroko pojętej scenotechnice. Świetnie nadaje się do dekoracji światłem i tworzenia niepowtarzalnych aranżacji.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Napięcie znamionowe: AC 100V ~ 240V, 50-60 Hz

Moc znamionowa: 560W

Źródło światła: 36 x 15W LED RGBW o dużej mocy

Prąd sterownika LED: 1A

Kąt świecenia: 7° – 58°

Klasa szczelności: IP65

Tryby DMX: 3/4, 1/4, 2/5/15/20/21/37

DMX in: 3-pinowe Seetronic J3F2C-W

DMX out: 3-pinowe Seetronic K3F2C-W

Podłączenie zasilania: Seetronic PowerCon in (SAC3MPX) / out (SAC3FPX)

Tryby sterowania: auto, master/slave, DMX512, WDMX

Kontrola bezprzewodowa DMX: 2,4 G

Ustawienie i adresowanie: RDM

Funkcje DMX: dimmer, stroboskop, sterowanie kolorami RGBW, kolor makr, skokowa zmiana kolorów, zanik kolorów, efekt tęczy, wybór programu automatycznego, automatyczna prędkość, wybór krzywej dimmera

Tryb samodzielny: auto, krokowa zmiana koloru, odcień koloru, kolor makra, ustawienie kolorów statycznych, tęcza, wybór programu automatycznego

Obudowa: aluminium

Kolor obudowy: czarny

Panel sterowania: wyświetlacz TFT 2,4”

Częstotliwość odświeżania: 3000 Hz

Temperatura pracy: -20°C ~ 40°C

Dimmer: 0-100%

Tryby dimmera: 2 rodzaje

Krzywe dimmera: Linear, Square, I.Square, S-curve

Efekt stroboskopowy: pulsacyjny, przyspieszający, zwalniający, losowy, przerywany, 5 sek. – 1 sek., częstotliwościowy 0-20 Hz

Układ chłodzenia: wentylator (automatyczny i szybki)

Certyfikat: CE ROHS

Rozmiar opakowania: 575 x 270 x 450 mm

Waga netto: 15 kg

Waga brutto: 17,7 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl