Strona

Pokaż: 9

Strona

Pokaż: 9

GŁOŚNIKI PRZENOŚNE

Głośnik przenośny, bezprzewodowy, bluetooth

Muzyka towarzyszy nam dziś niema wszędzie. W samochodzie, w domu, w pracy – wiele osób spędza przy dźwiękach ulubionych hitów cały dzień. Ciągły rozwój technologii pozwolił na skonstruowanie głośników przenośnych, które z powodzeniem można zabrać w teren. Dzięki temu ognisko, spotkanie ze znajomymi w parku czy wizyta na plaży również może odbywać się z muzyką w roli głównej. Na rynku dostępnych jest wiele modeli głośników przenośnych, bezprzewodowych i z systemem bluetooth. Który z nich wybrać? Zapoznaj się z asortymentem sklepu internetowego Music Express i znajdź głośnik bezprzewodowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Głośnik bezprzewodowy

Głośniki bezprzewodowe można dziś znaleźć niemal w każdym sklepie z elektroniką. Jednak który z nich wybrać, aby cieszyć się najwyższą czystością dźwięku? Na co jeszcze zwrócić uwagę, szukając głośnika bezprzewodowego w internecie lub stacjonarnie? Znaczenie ma pojemność akumulatora, który zapewni dostęp do muzyki przez wiele godzin. Niemniej ważna jest jakość obudowy głośnika bezprzewodowego. Ta wykorzystana w najtańszych modelach nie chroni odpowiednio głośnika przed zachlapaniem czy ubrudzeniem, przez co szybko może on ulec uszkodzeniu. Głośnik bezprzewodowy wysokiej jakości powinien być także wyposażony w gniazdo typu mini jack 3,5 mm. Umożliwia ono podłączenie słuchawek, a także innego urządzenia wyposażonego w takie samo złącze. Dodatkowy atutem głośnika bezprzewodowego będzie miejsce na kartę microSD. Dzięki niemu nie trzeba będzie podłączać do głośnika telefonu, wystarczy tylko włożyć kartę, na której zapisana została muzyka. Coraz więcej głośników bezprzewodowych jest obecnie wyposażonych w funkcję odbierania rozmów telefonicznych. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, aby niewielki głośnik bezprzewodowy umożliwił nawiązanie połączenia ze światem.

Głośnik bluetooth

Dodatkową funkcją głośników przenośnych jest dziś system bluetooth. Wybierając przenośną głośnikową kolumnę bluetooth, nie trzeba już łączyć głośnika bezprzewodowego z telefonem przy pomocy krótkiego przewodu. Wystarczy sparować ze sobą wybrane urządzenia i w ten sposób dokonać transferu muzyki z jednego na drugie. To nowoczesne rozwiązanie pozwala m.in. na prowadzenie aktywnego trybu życia, a który przecież nietrudno w plenerze. Niewielki, modny głośnik bluetooth z pewnością docenią osoby wypoczywające na plaży lub klienci planujący grilla w ogrodzie.