Sebastian Radziszewski

Kontakt:

Sebastian Radziszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 793 555 587
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski

Kontakt:

Piotr Matuszewski
tel. +48 24 356 30 25 wew. 1
kom. 502 143 143
piotr@musicexpress.pl


Sprzęt DJ

W tej kategorii znajdziesz sprzęt DJ-ski, konsolety mikserskie, kontrolery, gramofony, odtwarzacze CD/MP3, mikrofony, słuchawki, a także statywy DJ-skie, ekrany, statywy, futerały, pokrowce, okablowanie i wszelkiego rodzaju akcesoria.

Nie udało Ci się znaleźć produktu, który chcesz kupić? Skontaktuj się z nami – sprowadzimy go na Twoje zamówienie. Napisz do nas wiadomość na zamowienia@musicexpress.pl! Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci znaleźć najlepszy sprzęt DJ-ski dla Ciebie.

Profesjonalny sprzęt DJ-ski

Jesteś profesjonalistą i szukasz mikserów, kontrolerów i innego sprzętu dla DJ-ów od najlepszych marek? Jesteś początkujący i dopiero kompletujesz swój zestaw DJ? W muzycznym sklepie internetowym Music Express znajdziesz urządzenia, miksery DJ, głośniki, statywy, słuchawki i parawany zarówno dla profesjonalnych DJ-ów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym zawodem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty od zaufanych producentów, takich jak DNA, Numark, LD Systems, Stand4Me, Hercules oraz Behringer. Sprawdź też najlepsze akcesoria dla DJ-ów, jakie oferuje nasz sklep – parawany, torby, statywy, aktywne monitory i inne artykuły wykorzystywane na scenie.

Tutaj znajdziesz sprzęt DJ z różnych półek cenowych, dla osób zawodowo zajmujących się tworzeniem muzyki na koncertach, imprezach, festiwalach i weselach, ale też właścicieli klubów. Wszystko, czego potrzebujesz do gry w klubie, barze, pubie czy na koncercie.