Dostępny

DJ POWER V-2 SPARK wytwornica iskier wyrzutnia zimnych sztucznych ogni

SKU
5907780146841
1 999,00 zł
Zapytaj o produkt
Dostępne metody płatności

DJ Power V-2 to profesjonalna maszyna wytwarzająca efekt pirotechniczny, który wygląda jak tradycyjne zimne ognie. Urządzenie zainstalowane na kratownicy lub rampie scenicznej wyrzuca opadający deszcz fajerwerków, tworząc w ten sposób niesamowitą oprawę wizualną wszelkiego rodzaju imprez.

Główne komponenty wytwornicy iskier zamknięto w ergonomicznej, sześciennej obudowie wyposażonej w dwa uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie maszyny. W jej dolnej części mieści się otwór wylotowy sztucznych ogni. Na tyle korpusu zamontowano wejście i wyjście PowerCon („podaj dalej”), wejście i wyjście dla sygnałów DMX, gniazdo odbiornika pilota bezprzewodowego oraz panel sterowania w postaci wyświetlacza LCD i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy kontrolować pracę maszyny – zmieniać intensywność, czas trwania wyrzutu i intensywność słupa iskier – lub użyć do tego celu protokołu DMX. Urządzenie może być sterowane również za pomocą bezprzewodowego pilota W-2.

DJ Power V-2 to w pełni bezpieczne urządzenie pirotechniczne. Do stworzenia pokazu sztucznych ogni wykorzystuje specjalny proch (DJ Power PRO-K), który w kontakcie ze skórą nie powoduje poparzeń, szybko się spala nie tworząc zadymienia, zapachu i jest nieszkodliwy dla środowiska. Maszyna idealnie nadaje się zarówno do stworzenia pokazu sztucznych ogni na koncercie i podczas specjalnych realizacji scenicznych. Jest łatwa w obsłudze i bardzo efektowna.

Uwaga! Przy długotrwałym użytkowaniu powstają pozostałości, które mogą powodować blokowanie maszyny. Głównie jest to spowodowane niedopalanym prochem, który w 100 proc. nigdy się nie spala. Jest to normalne zjawisko. Prosimy o systematyczne czyszczenie urządzenia z pozostałości prochu oraz odpadów ze spalania! Zwracamy również uwagę na to, że przy każdorazowym użytkowaniu należy dosypać nowy, świeży i suchy proch. Proch składowany w wilgotnych pomieszczeniach lub pozostawiony po użytkowaniu w komorze urządzenia może spowodować wyrzut gorącego skawalonego kawałka, który zagraża bezpieczeństwu. Dbanie o czystość urządzenia po każdym użyciu, oraz o miejsce przechowywania prochu, jest konieczne aby zachować sprawność urządzenia i cieszyć się pożądanym efektem.

 

Zalety produktu:

  • dużo bezpieczniejsza niż tradycyjne zimne ognie;
  • możliwość wykorzystania urządzenia wewnątrz pomieszczenia;
  • brak dymu oraz zapachu;
  • łatwa i przyjemna obsługa;
  • możliwość uzyskania 18 minut efektu na jednym napełnieniu;
  • możliwość sterowania bezprzewodowym pilotem.

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC 100V-240V, 50/60 Hz

Maks. pobór mocy: 600 W

Czas nagrzewania: 3 min.

Ilość kanałów DMX: 2

Sterowanie: ręczne, pilotem bezprzewodowym W-2

Wymiary: 228x 206 x 227 mm

Wymiary paczki: 315 x 290 x 285 mm

Waga urządzenia: 7,8 kg

Waga paczki: 8,7 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka DJ Power
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ wytwornicy wytwornica iskier
Moc wytwornicy (W) 600 W
Materiał eksploatacyjny granulat pirotechniczny
W zestawie przewód zasilający, uchwyt montażowy, instrukcja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DJ POWER V-2 SPARK wytwornica iskier wyrzutnia zimnych sztucznych ogni
Twoja ocena