Dostępny

BEHRINGER XENYX QX 1002 USB mikser analogowy audio

SKU
4033653012195
428,00 zł
Marka Behringer
Stan produktu nowy
Typ miksera analogowy
Liczba kanałów 10
W zestawie przewód zasilający
Opis produktu

Behringer XENYX QX1002USB 10-wejściowy mikser w klasie premium z efektorem KLARK TEKNIK opcją Wireless i interfacem audio USB.

Kilka milionów zadowolonych użytkowników mikserów Behringer XENYX stawia te produkty na samym szczycie swojej klasy. XENYX z serii Q to miksery uzbrojony w przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie premium i zaawansowane funkcje zwykle zarezerwowane dla drogich konsolet, może obsługiwać koncerty na żywo i zapewniają świetne narzędzia do tworzenia wspaniałej  jakości nagrań. Wybrane modele wyposażone są dedykowane porty "wireless-ready" dla integracji z nową serią mikrofonów bezprzewodowych USB - serii ULM, pierwszym tego rodzaju w rozwiązaniem w branży. Wraz z wbudowanym Interfacem Audio USB, kompresorem dla każdego kanału mono oraz procesorem efektów KLARK TEKNIK (dostępnym w wybranych modelach serii Q), miksery XENYX Q USB oraz dedykowanym  oprogramowaniem do nagrywania i edycji audio, wszystko co musisz zrobić aby wykonać wysokiej jakości nagranie to włączenie swojego komutera.

 

 

Dane techniczne:

·         Mikser w klasie Premium ultra-niski poziom szumów, wysoki mikser headroom 

·         2  x Przedwzmacniacz XENYX z zasilaniem phantom porównywalnych z zewnętrzynymi przedwzmacniaczami  

·         2 studyjnej jakości kompresorów z super - łatwą kontrolą za pomocą "jednego przycisku" z wskażnikiem LED dla profesjonalnych partii wokalnych i instrumentalnych

·         Wbudowany interfejs audio USB do bezpośredniego podłączenia do komputera.

·         Darmowe oprogramowanie audio nagrywania, edycji i podcastingu: 150 instrumentów / wtyczek efektów do pobrania ze strony producenta

·         Klasyczny "Brytyjski" 3-pasmowy korektor, z semi-paramterycznym środkiem dla uzyskania ciepłego brzmienia

·         Zasilacz "Planet Earth"(100 - 240 V)

·         Wysokiej jakości komponenty i wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność

·         Kocepcja i projektowanie - BEHRINGER Niemcy

-oryginalne opakowanie oraz wypełnienie

Behringer XENYX QX1002USB 10-wejściowy mikser w klasie premium z efektorem KLARK TEKNIK opcją Wireless i interfacem audio USB.