Zapytaj o dostępność

BEHRINGER WING mikser cyfrowy audio 48 kanałów

SKU
4033653071307
14 999,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

BEHRINGER WING to profesjonalny, w pełni stereofoniczny, 48-kanałowy cyfrowy mikser audio z 10-calowym ekranem dotykowym. Sprzęt doskonale sprawdza się na profesjonalnej scenie, w teatrach, domach i ośrodkach kultury, a także jako cyfrowy mikser dla zespołu lub firmy eventowej.

Konsoleta miksująca Behringer Wing wyposażona została w 8 renomowanych przedwzmacniaczy mikrofonowych Midas Pro oraz 8 wyjść Midas Pro dla zachowania jak najwierniejszego obrazu dźwięku. Wygodny i przejrzysty panel sterowania posiada m.in. 24 zmotoryzowane suwaki podzielone na 3 oddzielne, w pełni konfigurowalne sekcje. Również sekcję Custom Controls można łatwo i intuicyjnie dostosować do własnych wymagań. Ekran obsługuje dotykowo obrotowe elementy sterujące, co zapewnia nową łatwość obsługi. Sekcja edycji kanałów Channel Processing posiada 11 obrotowych, naciskowych potencjometrów dla zwiększenia wydajności obsługi.

Normalnie konsole miksujące skupiają się na numerach wejść przypisanych do kanałów i AUX. Behringer Wing oferuje zupełnie inną perspektywę, skupiając się na źródle jako przyczynie miksowania, np. na sygnale bębna basowego lub na głównym wokalu. Wejściom przypisuje się zatem więcej właściwości niż tylko liczbę. Źródła mogą być w trybie mono, stereo lub mid-side, z własnymi parametrami wzmacniacza, takimi jak wzmocnienie i zasilanie fantomowe, z określonym wyciszeniem i pomiarem źródła. Można im również nadać kolor, ikonę, nazwę i kilka tagów w celu grupowania i filtrowania. Piękno tego rozwiązania polega na tym, że możesz oznaczać źródła za pomocą aplikacji Behringer Wing Co-Pilot podczas pracy na scenie i bez względu na to, czy sygnał jest przypisany do kanału, do nagrania SD lub do dowolnego innego wyjścia, zawsze zobaczysz i odniesiesz się do konkretnego źródło.

Wszystkie 48 kanałów wejściowych i 28 szyn miksujących może być używanych dla źródeł mono, stereo lub mid-side. Przypisanie źródła stereo do dowolnego kanału automatycznie renderuje kanał stereo, a jego stopień Stereo Imager zapewnia kontrolę nad szerokością od 150% stereo do mono. Konsola miksująca Behringer Wing nie wymaga ponownego uruchomienia, aby zastosować jakiekolwiek zmiany trybu. Konfigurację kanałów, szyn i podgrup można zmieniać w dowolnym momencie w locie.

Cyfrowy mikser audio Behringer Wing posiada wbudowany interfejs audio USB, rejestrator i odtwarzacz dźwięku, procesor efektów oparty na światowej klasy algorytmach TC oraz emulacjach Lexicon, Quantec i ETM, a także opcję podłączenia modułu obsługującego Ethernet.

 

Cechy produktu:

 • w pełni stereofoniczna, cyfrowa konsola mikserska;
 • 48 kanałów, 28 szyn;
 • 8 przedwzmacniaczy mikrofonowych Midas Pro oraz 8 wyjść Midas Pro;
 • 24 zmotoryzowane, 100-milimetrowe suwaki w 3 konfigurowalnych sekcjach;
 • 10-calowy dotykowy ekran;
 • zdalna łączność plug&play do 144 sygnałów wejściowych i wyjściowych przez 3 porty AES50 z technologią Klark Teknik SuperMAC;
 • unikalna sekcja edycji kanałów z 11 pokrętłami czułymi na nacisk;
 • opcjonalny moduł dla kanałów audio 64x64 przez Ethernet, obsługujący technologię WAVES SoundGrid lub technologię Dante/AES67;
 • wbudowany interfejs audio USB 2.0 48x48 kanałów ze zdalnym sterowaniem DAW emulującym HUI i Mackie Control;
 • rejestrator i odtwarzacz z kartą Dual-SD z maks. 64 ścieżkami i znacznikami do identyfikacji pozycji utworów;
 • dodatkowa 4-kanałowa sekcja sterowania z pokrętłami, przyciskami i wyświetlaczem parametrów do stałego dostępu do sieci lub matryc;
 • procesor efektów z efektami opartymi na światowej klasy algorytmach TC oraz emulacjach Lexicon, Quantec i EMT.

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Behringer
Stan produktu nowy
Typ miksera cyfrowy
Liczba kanałów 48
Złącze zasilania IEC
W zestawie przewód zasilający, instrukcja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BEHRINGER WING mikser cyfrowy audio 48 kanałów
Twoja ocena