Dostępny

ARTURIA BEATSTEP Black, 2xCV/GATE cables kontroler

SKU
3760033531069
539,00 zł
Marka Arturia
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ kontrolera audio inny
Karton zbiorczy 10
Opis produktu

MOBILNY KONTROLER MIDI

BeatStep Black Edition to limitowana seria kontrolera i sekwencera w czarnej odsłonie. To nowy i wyższy poziom funkcjonalności oraz wydajności oferowany przez przenośny kontroler z padami. Jest bardzo wszechstronny, umożliwia wyzwalanie klipów w takich programach jak Bitwig czy Ableton Live, a ponadto pozwala również na grę na padach jak na maszynie perkusyjnej w połączeniu z takimi aplikacjami jak Battery, czy Studio Drummer.

SEKWENCER KROKOWY

BeatStep to również 16-krokowy analogowy sekwencer przeznaczony do tworzenia wszelkiego rodzaju muzycznych fraz, które możemy wysyłać do analogowych syntezatorów, automatów perkusyjnych, klawiszy oraz urządzeń lub programów komputerowych. Elastyczność połączeń pozwala na połączenie z komputerem lub iPadem poprzez USB, modułem perkusyjnym poprzez MIDI lub syntezatorem analogowym wyposażonym w CV/Gate.

KABLE CV/GATE GRATIS

Lśniąca czarna wersja nagradzanego BeatStep zawiera dodatkowo dwa kable CV/Gate, które pozwolą na eksperymenty z synchronizacją i kontrolą zewnętrznych syntezatorów, modułów dźwiękowych i bit maszyn.

ANALOG LAB LITE

Do limitowanej edycji, Arturia dorzuca także darmowy soft z brzmieniami. Wyobraź sobie, że posiadasz cały zestaw syntezatorów i klawiszy w jednym miejscu na swoim komputerze. Analog Lab Lite umożliwia dostęp do setek najlepszej jakości presetów pochodzących z nagradzanej serii instrumentów wirtualnych V Collection. Do wyboru jest 17 wiernie odtworzonych syntezatorów analogowych, cyfrowych stacji roboczych, organów, maszyn smyczkowych, czy pianin. Każdy z presetów automatycznie przypisuje najważniejsze parametry do kontrolerów Arturii w celu łatwej i szybkiej manipulacji brzmienia. Do tego także dorzucają darmowy instrument SEM V. Po prostu mega!


GŁÓWNE CECHY

Tryb MIDI,

Tryb sekwencera krokowego,

16 padów czułych na velocity,

16 enkoderów,

16 presetów z sekwencjami,

Sekcja transportu,

Współpracuje z edytorem MIDI Control Center,

Wewnętrzny i zewnętrzny zegar,

Wyjścia CV,

USB I/O,

Wyjście MIDI,

Kompatybilność z iPadem (poprzez zestaw kamerowy),

Wysyła komunikaty MIDI CC i MMC,

Niezależne operacje MIDI i CV, gdy jest zasilany standardowym zasilaniem USB,

Nie wymaga sterowników do podłączenia przez USB,

W zestawie dwa kable CV,

Złącze Kensington.

Dodatkowe informacje

Ilość enkoderów

16

Ilość klawiszy

Nie

Ilość padów

8

Rodzaj połączeń

MIDI Out, Gate Out, CV Out, USB

W zestawie

Kabel USB, Adapter MIDI, Ableton Live Lite, CV/Gate cables x2, Analog Lab Lite

Waga

0.9 Kg