Zapytaj o dostępność

ALUSTAGE SCA 11 podest sceniczny 2m x 1m

SKU
W.SCASCA11 2X1
1 399,00 zł
Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu odbioru towaru. Odbiór osobisty na miejscu.

Modułowy podest sceniczny jest produktem bazowym do tworzenia scen, wybiegów na pokazy mody, widowni oraz podiów na konferencje. Jego najwyższą jakość potwierdza certyfikat TÜV. Podesty występują w czterech standardowych rozmiarach: 2,0x1,0m / 2,0x0,5m / 1,0x1,0m / 1,0x0,5m.

Podesty budowane są na bazie lekkiego, specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego, za pomocą którego łączymy ze sobą podesty w kształt który chcemy uzyskać. Do profilu mocujemy wszelkie akcesoria: kostki samopoziomujące, uchwyty barierek, uchwyty schodów czy kostki montażowe, na których możemy zawiesić kotary maskujące lub banery reklamowe.

Blat podestu wykonany jest ze sklejki wodoodpornej pokrytej warstwą anty-poślizgową, która standardowo dostępna jest w kolorze ciemno - brązowym lub czarnym, a na specjalne życzenie klienta może być pokryta okleiną w kolorze drewna.

Podesty mogą być osadzone na nogach stałych lub teleskopowych, które pozwalają na płynną i precyzyjną regulację w 5 różnych zakresach wysokości. Zastosowanie podstawy nóg (stopy z tworzywa gumowego) umożliwia statyczne umiejscowienie podestu.

Jego konstrukcja sprawia, że przystosowany jest do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków, hal widowiskowych, teatrów itp.

Podest AluDeck Light jest w pełni kompatybilny z AluDeck HD. Jego waga to tylko 32,45 kg. Jedna wzdłużna belka oraz specjalna konstrukcja profilu zapewnia pełną  stabilność. Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem TUV, który gwarantuje bezpieczeństwo używania.

 

 

Dane techniczne:

- wysokość - 90 mm
- szerokość -2000 mm
- głębokość - 1000 mm
- waga - 29 kg
- kolor: czarna Hexa
- materiał - aluminium, sklejka
- obciążenie - 750 kg/m2 

-oryginalne opakowanie i wypełnienie

Marka Alustage
Stan produktu nowy
Kolor srebrny
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:ALUSTAGE SCA 11 podest sceniczny 2m x 1m
Twoja ocena