Zapytaj o dostępność

ALTO TS 318 SUB subwoofer aktywny głośnik basowy kolumna

SKU
0816311011877
3 599,00 zł
Zapytaj o produkt

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl

ALTO TS 318 SUB to profesjonalny, 18-calowy subwoofer aktywny o mocy ciągłej 1000 watów (2000 W mocy szczytowej). Kolumna basowa wyposażona jest w wysokowydajny wzmacniacz klasy D potrafiący wygenerować falę akustyczną na poziomie nawet 133 dB. Sprzęt współpracuje z szeroką gamą kolumn głośnikowych. To idealne rozwiązanie dla mobilnych DJ-ów, zespołów i firm eventowych, a także domów i ośrodków kultury, klubów tanecznych i dyskotek. Świetnie sprawdza się również na scenie podczas koncertów, występów, pokazów, prezentacji i gali.

 

Dodaj solidną podstawę do swojej muzyki

Są chwile, kiedy Twój system dźwiękowy potrzebuje dodatkowego wyjścia niskich częstotliwości i „uderzenia”. W takich sytuacjach Alto Professional z dumą oferuje aktywny subwoofer TS318. Ten subwoofer rozszerza pasmo przenoszenia basów praktycznie każdego głośnika pełnozakresowego, uwalniając go od trudnego zadania odtwarzania niskich częstotliwości basowych. Wynik? System o oszałamiającej, szerokopasmowej odpowiedzi, charakteryzujący się dramatycznymi, uderzającymi niskimi częstotliwościami oraz niewymagającymi wysiłku, niezakłóconymi średnimi i wysokimi tonami. Słuchająca publiczność usłyszy wszystko z idealną czystością, od najniższych tonów syntezatora basowego po najwyższe dzwonki perkusyjne i wszystko pomiędzy.

 

Komponenty premium

TS318S jest wyposażony w wytrzymały głośnik niskotonowy o długim skoku, zamontowany w solidnie usztywnionej obudowie z portami, zoptymalizowany komputerowo pod kątem wydajnej pracy w zakresie niskich częstotliwości. Sama obudowa wykonana jest z gęstego kompozytu drewna. Ten mocny, pozbawiony rezonansów materiał ma doskonałe właściwości akustyczne, co zapewnia, że ​​dźwięk subwoofera jest zawsze czysty i efektowny. Konwencjonalne obudowy z cienkimi metalowymi lub plastikowymi ściankami podatnymi na zginanie w rzeczywistości pozbawiają głośnik uderzenia akustycznego, rozpraszając energię przetwornika w postaci wibracji obudowy. Solidna, wzmocniona obudowa z drewna kompozytowego nie marnuje ruchu przetwornika jako rezonansu obudowy.

 

Perfekcyjny dźwięk

Mocny, czysty dźwięk to tylko połowa sukcesu, jednak aby subwoofer był częścią idealnego systemu głośnikowego, musi płynnie łączyć się z głośnikiem towarzyszącym. W tym zakresie TS318S Alto Professional naprawdę się wyróżnia. Wszystkie subwoofery z serii TS300 mają do wyboru sześć trybów wyjścia DSP, dzięki czemu pasmo przenoszenia i częstotliwość podziału subwoofera są idealnie dopasowane do głośnika, z którym jest używany. Cztery z tych sześciu opcji wyjściowych idealnie pasują do subwoofera z pełnozakresowymi głośnikami Alto TS2 i TS3, podczas gdy pozostałe dwie opcje wyjściowe (tryb Hi-Pass lub Bypass) zapewniają idealne dopasowanie nawet z pełnozakresowymi głośnikami innymi niż Alto.

 

Precyzyjnie zaprojektowane dla wydajności

Techniki projektowania komputerowego objęły takie udoskonalenia, jak analiza elementów skończonych (FEA), która pozwala nam zoptymalizować strukturę magnetyczną głośnika i utrzymać wąską szczelinę między cewkami drgającymi w celu uzyskania maksymalnej czułości. Same cewki drgające mają wyjątkowo ciasne uzwojenia, które zapewniają maksymalne wykorzystanie sygnału wejściowego, a nasze kleje wykazują niezrównaną konsystencję i trwałość w warunkach wysokiej temperatury, zapewniając niezrównaną niezawodność systemu. TS318S posiada wbudowany 2000-watowy wzmacniacz (1000 watów ciągłych) z opatentowanym obwodem ograniczającym, który zapewnia elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem, temperaturą i przeciążeniem przetwornika, zapewniając, że system zawsze brzmi czysto i wyraźnie, bez względu na to, jak mocno jest naciskany.

 

Cechy kolumny:

  • 2000 watów mocy szczytowej;
  • wysokowydajny wzmacniacz klasy D;
  • 18-calowy głośnik z 3-calową wysokotemperaturową cewką drgającą;
  • 2 wejścia combo XLR+jack 1/4" oraz 2 zbalansowane wyjścia liniowe XLR;
  • wyjścia XLR z sześcioma dyskretnymi trybami wyjścia DSP dla idealnego dopasowania z towarzyszącym pełnozakresowym głośnikiem;
  • przełącznik odwrócenia polaryzacji i rozszerzony przełącznik LF dla zwiększonej kontroli EQ;
  • elektroniczne zabezpieczenie przed przesterowaniem, zabezpieczenie termiczne i zabezpieczenie przetwornika;
  • wytrzymała, wewnętrznie usztywniona obudowa MDF z przednim portem ze zintegrowanym gniazdem biegunowym 36 mm;
  • wytrzymałe, odporne na zabrudzenia wykończenie, które zawsze wygląda dobrze, nawet przy intensywnym użytkowaniu;
  • zaprojektowany i dostrojony w USA.

 

Specyfikacja techniczna:

Moc wyjściowa: 2000 W (szczytowa), 1000 W (ciągła)

Wzmacniacz: klasy D

Przetwornik: 18" (457 mm) głośnik niskotonowy, 3" (76 mm) cewka drgająca

Pasmo przenoszenia: 44 – 86 Hz (- 3 dB)

Zakres częstotliwości: 35 – 97 Hz (-10 dB)

Maksymalny SPL: 133 dB (@ 1 m), 131 dB ciągły (dB SPL @ 1 m)

Złącza: 2 wejścia XLR+jack 1/4" (6,35 mm); 2 wyjścia XLR

Złącze zasilania: IEC z bezpiecznikiem sieciowym (przewód zasilający w zestawie)

Poziom wejściowy: LINE +4 dBu (nominalnie)

Sterowanie zewnętrzne: regulacja głośności, przełącznik trybu wyjścia DSP, przełącznik odwrócenia polaryzacji, rozszerzony przełącznik niskich częstotliwości, przełącznik zasilania

Wskaźniki: dioda LED ogranicznika sygnału/przesterowania, sześć diod LED trybu wyjścia DSP, dioda LED odwrócenia polaryzacji, rozszerzona dioda LED niskiej częstotliwości, dioda LED przełącznika zasilania

Zabezpieczenia elektroniczne: klips elektroniczny, zabezpieczenie termiczne i nadbiegu przetwornika

Obudowa: wewnętrznie usztywniona szafa MDF

Gniazdo słupa montażowego: 36 mm na panelu górnym

Zasilanie AC: 100, 110-120, 220-240 V, 50/60 Hz

Pobór mocy: 1000 W

Bezpiecznik: T10AL AC250V (100–120 V) lub T5AL AC250V (220–240 V)

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 680 x 533 x 628 mm

Waga: 39,2 kg

Dostępne akcesoria: osłona TS318S (do dokupienia oddzielnie)

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Alto
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ kolumny aktywny
Średnica głośnika niskotonowego 18"
Konstrukcja kolumny jednodrożna
SPL 133 dB
Pasmo przenoszenia (Hz) 44 – 86 Hz (- 3 dB)
Transmisja sygnału przewodowa
Typ zasilania sieciowe
Złącze zasilania IEC
W zestawie przewód zasilający
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ALTO TS 318 SUB subwoofer aktywny głośnik basowy kolumna
Twoja ocena