Zapytaj o dostępność

ALLEN & HEATH SQ-5 mikser cyfrowy audio 48 kanałów 16 przedwzmacniaczy

SKU
6938122247222
14 139,00 zł
Zapytaj o produkt

ALLEN & HEATH SQ-5 to profesjonalny, estradowy mikser cyfrowy audio z wbudowanym interfejsem USB i efektami DSP, napędzany przez rewolucyjny silnik XCVI 96 kHz FPGA. Ta konsoleta mikserska stworzona została dla profesjonalistów pracujących przy najbardziej wymagających instalacjach dźwiękowych. Dostarczając wiodący w swojej klasie dźwięk o wysokiej rozdzielczości z bardzo niską latencją na poziomie <0,7 ms, SQ-5 zapewnia niezrównaną moc i wierność dźwięku. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych silników FX z dedykowanymi kanałami powrotu i dostępem do uznanej biblioteki RackExtra FX. 12 miksów stereofonicznych (konfigurowalnych jako grupy lub AUX-y) sprawia, że SQ-5 jest idealnym towarzyszem przy stosowaniu dousznych systemów odsłuchowych, podczas gdy Automatic Mic Mixing przejmuje obciążenie w środowiskach z dużą ilością mikrofonów. Konsoleta ALLEN & HEATH SQ-5 daje Ci wszystkie narzędzia, aby spełnić wszelkie wymagania, od koncertów live aż po produkcje studyjne.

 

Potężne przetwarzanie

Mikser ALLEN & HEATH SQ-5 jest wyposażony we wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby uzyskać perfekcyjny miks. Każde z 48 wejść posiada HPF, superszybką bramkę z sidechain’em i filtrem, 4-pasmowy korektor parametryczny oraz kompresor Peak/RMS do sterowania i kształtowania poziomów i transjentów. Miksy posiadają zarówno parametryczny i 28-pasmowy korektor graficzny wraz z kompresorem w standardzie, wszystkie gotowe do włączenia w razie potrzeby. Rdzeń XCVI pozwala nawet na to, aby każdy kompresor w SQ-5 miał własną równoległą ścieżkę, bez obaw o fazę czy spójność.

 

Allen & Heath SQ-5 z wtyczkami Add-On Plug-Ins

DEEP – sprawdzony na niezliczonych światowych trasach z międzynarodowymi artystami, system przetwarzania DEEP z naszego nagradzanego systemu cyfrowego miksowania dLive jest teraz dostępny w Twoim SQ.

Brak sprzętu firm trzecich, brak dodatkowych opóźnień, brak kłopotów – tylko studyjna jakość przetwarzania na każdym kanale.

RackExtraFX – RackExtra FX Add-Ons rozszerza SQ FX Rack o nowe, wydajne procesory.

Wybierz idealny zestaw procesorów, dostosowany do Twoich specyficznych wymagań.

 

RackExtra FX

Konsola SQ-5 jest uzbrojona w 8 stereofonicznych silników FX i wyposażona w uznaną bibliotekę RackExtra, zawierającą emulacje legendarnych klasycznych pogłosów, bramkowanych pogłosów, opóźnień, modulatorów i innych efektów. Każdy silnik ma swój własny dedykowany powrót stereo, więc nie musisz wykorzystywać żadnego z 48 kanałów wejściowych.

 

Możliwość rozbudowy do 48 mikrofonów

SQ-5 posiada wszystkie wbudowane wejścia/wyjścia, których potrzebujesz do samodzielnej pracy. Dzięki inteligentnemu portowi SLink, SQ może być również rozszerzony do 48 wejść mikrofonowych poprzez rodzinę ekspanderów rackowych i stage boxów 96 kHz i 48 kHz (np. AB168, AR2412, AR84 i DX168), co czyni go elastycznym rozwiązaniem dla właścicieli innych cyfrowych systemów ALLEN & HEATH. Możesz również podłączyć swoje SQ-5 bezpośrednio do innego SQ lub nawet systemu dLive.

 

Doświadczenie miksowania

Z każdą nową konstrukcją, zespół Allen & Heath stara się zbliżyć do najlepszych doświadczeń związanych z miksowaniem. Panel główny SQ jest skupiony wokół 7" ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości, otoczonego szeregiem podświetlonych enkoderów, które tworzą intuicyjną, zintegrowaną mieszankę wyraźnego wizualnego podglądu i natychmiastowej, praktycznej kontroli. Kanały i miksy można „przeciągać i upuszczać” na dowolny channel strip. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego nadawania nazw i kodowania za pomocą kolorów. Pozwala to zbudować środowisko miksowania, które odzwierciedla Twój własny tok pracy. Każdy channel strip wyposażony jest w opatentowany system wskaźników kanału Chromatic, zapewniający natychmiastowy odczyt poziomu dzięki zastosowaniu diod LED o zmiennej jasności i kolorze.

 

Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach

Wiemy, że środowisko live, może być trudne dla sprzętu – dlatego też opracowaliśmy nasz najbardziej rygorystyczny system testowania dla SQ. Od metalowej obudowy do aluminiowej listwy oświetleniowej, SQ ma ogromną wytrzymałość i sztywność leżącą u podstaw jego dobrego wyglądu.

 

Dante, Waves i więcej

Mikser SQ-5 to centralny element rosnącego ekosystemu aplikacji, ekspanderów, sieci audio, mikserów osobistych i wielu innych, pozwalający łączyć, dostosowywać i rozszerzać treść serca systemu. Jest również kompatybilny z wiodącymi standardami sieci audio – dodaj kartę sieci audio, taką jak Dante lub Waves, do portu I/O SQ i jesteś gotowy do integracji z zainstalowanymi systemami, udostępnij cyfrowy Split FoH/Monitor i wiele więcej.

 

Zaawansowana technologia AMM

Zaawansowane automatyczne miksery mikrofonowe SQ (AMM) sprawiają, że jest to naturalny wybór do miksowania konferencji, rozmów panelowych i programów telewizyjnych. Są one również w pełni zintegrowane z mikserem, bez dodatkowych opóźnień, dzięki czemu nie trzeba kierować dźwięku do wewnętrznego racka DSP lub zewnętrznego systemu wtyczek. Dwa w pełni niezależne 24-kanałowe systemy AMM mogą być wykorzystywane w dwóch strefach lub połączone w jeden 48-kanałowy system AMM w przypadku większych imprez.

 

Elastyczne wielościeżkowe nagrywanie

Zintegrowany SQ-Drive umożliwia szybkie i łatwe nagrywanie 96 kHz w trybie wielościeżkowym lub stereo bezpośrednio na USB lub dysk. Brak konfiguracji oprogramowania, brak problemów ze sterownikami kart dźwiękowych i brak dodatkowego laptopa, który trzeba przynieść na koncert. Napęd SQ-Drive to również inteligentny sposób zarządzania muzyką.

Dostępny jest również wbudowany interfejs audio USB 32x32 96 kHz do nagrywania wielościeżkowego, tworzenia kopii zapasowych ścieżek lub wirtualnej kontroli dźwięku. Interfejs jest kompatybilny z Core Audio oraz ASIO i jest wyposażony w funkcje sterowania MIDI i DAW.

 

Cechy produktu:

 • 96 kHz przetwarzanie FPGA;
 • 48 kanałów wejściowych;
 • DEEP Processing;
 • 17 suwaków, 6 warstw;
 • 12 miksów stereo + LR;
 • 3x Stereo Matrix;
 • 8 silników Stereo FX + dedykowane powroty;
 • ekran dotykowy 7";
 • port SLink do zdalnego odtwarzania dźwięku/rozszerzenia;
 • 64-kanałowy port I/O dla sieci audio;
 • interfejs audio USB 32x32;
 • nagrywanie bezpośrednie SQ-Drive na USB;
 • wyjście AES;
 • Chromatyczny pomiar kanałów;
 • zintegrowane oświetlenie LED;
 • dedykowane kontrolery fizyczne;
 • 8 SoftKeys z możliwością przypisania;
 • Wyświetlacze LCD na każdym kanale;
 • Możliwość montażu w racku 19";

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Marka Allen & Heath
Stan produktu nowy
Typ miksera cyfrowy
Liczba kanałów 48
Funkcje procesor DSP, zasilanie Phantom +48V, korektor graficzny, odtwarzacz MP3, port USB
Złącze zasilania IEC
W zestawie przewód zasilający
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ALLEN & HEATH SQ-5 mikser cyfrowy audio 48 kanałów 16 przedwzmacniaczy
Twoja ocena