Dostępny WYPRZEDAŻ

ALESIS V49 MKII klawiatura sterująca kontroler USB MIDI

SKU
694318025529
479,00 zł
Marka Alesis
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ kontrolera audio klawiatura sterująca
Liczba klawiszy 49
W zestawie przewód USB, karta dostępu do oprogramowania, instrukcja
Opis produktu

ALESIS V49 MKII to 49-klawiszowa klawiatura sterująca i kontroler USB MIDI do produkcji muzyki w jednym. Urządzenie wyposażone zostało we wszystko, co jest potrzebne, aby przenieść Twoje pomysły od koncepcji do końcowej produkcji. Klawisze syntezatorowe są sprężyste i czułe na nacisk, podobnie jak pady reagujące na prędkość. Pokrętła są przypisywane, przyciski Octave i Transpose umożliwiające dostęp do pełnego zakresu klawiszy fortepianowych, a koła Pitch Bend i Modulation dodają grze ekspresji. Wbudowany arpeggiator z sześcioma trybami do tworzenia unikalnych melodii inspiruje kreatywność i wzbogaca brzmienie. Kontroler ALESIS V49 MKII posiada również wejście pedału sustain do podtrzymania dźwięku, zapewniający prawdziwie ekspresyjną kontrolę. Podłącz klawiaturę sterującą ALESIS V49 MKII i natychmiast zamień swój komputer PC lub Mac w pełni funkcjonalne studio do produkcji muzyki.

Kontroler MIDI ALESIS V49 MKII posiada funkcje, których producenci i twórcy potrzebują najbardziej. 8 podświetlanych padów perkusyjnych ekspresyjnie reaguje na Twoją grę, zapewniając pełną kontrolę nad programowaniem bębnów lub odtwarzaniem próbek. Pady mają również klasyczną funkcję Note Repeat i Full Level, aby naśladować najpopularniejsze na świecie automaty perkusyjne i sekwensery. Potrzebujesz wyjątkowej melodii lub zabawnej inspiracji? Arpeggiator V49 MKII ma 6 trybów z funkcją tap tempo i łatwo regulowanym podziałem czasu, bramką i swingiem. Możesz także sterować DAW i instrumentami programowymi bez zdejmowania rąk z V49 MKII – 4 programowalne pokrętła mogą być mapowane MIDI do najważniejszych funkcji oprogramowania.

Klawisze ALESIS V49 MKII są dostarczane z pakietem oprogramowania do produkcji muzyki MPC Beats, aby rozpocząć tworzenie od razu po wyjęciu z pudełka. MPC Beats to w pełni funkcjonalne oprogramowanie do tworzenia bitów oparte na legendarnym przepływie pracy MPC, aby szybko tworzyć świetnie brzmiące bity. Aby upewnić się, że wszystkie gusta są zaspokojone, sterownik V49 MKII zawiera również pakiety rozszerzeń MPC Beats obejmujące różne gatunki muzyczne. Dodatkowo V49 MKII zawiera również łatwe w obsłudze oprogramowanie edytora MIDI typu „wskaż i kliknij”, które umożliwia dostosowywanie komunikatów MIDI wysyłanych przez każdy z jego elementów sterujących, a także precyzyjne dostrajanie reakcji klawiszy i padów zgodnie z osobistymi upodobaniami. Jeśli dopiero uczysz się grać lub po prostu chcesz wyostrzyć swoje umiejętności na klawiaturzeV49 MKII zawiera również 60 darmowych lekcji od Melodics, które są najlepszym sposobem na naukę gry na pianinie.

 

Cechy:

 • 49 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy syntezatorowych

 • lekka konstrukcja ułatwiająca konfigurację i przenoszenie;

 • 8 dynamicznych, podświetlanych diodami LED padów z pełną kontrolą poziomu i powtarzania nut;

 • arpeggiator z sześcioma trybami, tempem tap, podziałem czasu, sterowaniem bramką i swingiem;

 • 4 przypisywalne pokrętła MIDI do wirtualnego instrumentu i sterowania DAW;

 • koła pitch-bend i modulacji dla dodatkowej ekspresji;

 • przyciski oktawowe umożliwiające dostęp do pełnego zakresu klawiszy fortepianu;

 • wejście pedału sustain 1/4” TS do podłączenia zewnętrznego pedału przedłużającego trwanie dźwięku (pedał sustain sprzedawany oddzielnie);

 • zasilanie przez magistralę USB z łącznością plug&play dla komputerów Mac lub PC;

 • dołączony pakiet premium oprogramowania do edukacji muzycznej i produkcji;

 • w zestawie przewód USB, karta dostępu do oprogramowania, instrukcja.

 

Minimalne wymagania systemowe*:

 • standardowy port USB 2.0;

 • systemy Win 8 (x64); MacOS: 10.13.6.

*Skonsultuj się z alesis.com/support, aby uzyskać informacje o aktualnych wymaganiach systemowych oprogramowania.

 

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Na Twoje pytania odpowie:

Sebastian Radziszewski
TEL :  +48 793 555 587
          +48 (24) 356 30 25 wew. 1
sebastian@musicexpress.pl

Piotr Matuszewski
TEL : +48 502 143 143
         +48 (24) 356 30 25 wew. 1 
piotr@musicexpress.pl