Dostępny

ALESIS HARMONY 32 keyboard USB przenośne pianino klawisze organy

SKU
0694318025055
238,00 zł
Marka Alesis
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ klawiszy keyboard edukacyjny
Liczba klawiszy 32
Typ klawiatury bez dynamiki
Rozmiar klawiszy mini
Funkcja keyboardu Tak
Typ zasilania USB lub bateryjne
W zestawie przewód USB, karta dostępu do oprogramowania i lekcji online, instrukcja
Opis produktu

ALESIS HARMONY 32 to niewielki, przenośny keyboard dla dzieci, który może być zasilany z magistrali USB lub bateryjnie. Idealnie nadaje się do stawiania pierwszych kroków w grze na pianinie. Jest także wspaniałym towarzyszem dziecięcych zabaw.

Keyboard ALESIS HARMONY 32 wyposażony został w 300 wysokiej jakości brzmień. Oprócz tradycyjnego asortymentu instrumentów fortepianowych i orkiestrowych znajdziemy także gitary, perkusje i różnego typu efekty dźwiękowe. Pianino zawiera również 40 utworów demonstracyjnych dla początkujących, a także tryb akompaniamentu z 300 rytmami. Wbudowane głośniki pozwalają cieszyć się muzyką wypełniającą przestrzeń, a wyjście słuchawkowe umożliwia grę i ćwiczenia w ciszy.

Organy elektroniczne ALESIS HARMONY 32 mogą być zasilane przez USB lub za pomocą 4 baterii AA (brak w zestawie). Dzięki temu instrument możemy zabrać ze sobą w każdą podróż, na wakacje albo do przyjaciół.

Wybierając klawisze ALESIS HARMONY 32 otrzymujemy dwumiesięczny pakiet bezpłatnych lekcji wideo na żywo od TakeLesson – największej amerykańskiej firmy zajmującej się tego typu nauczaniem. Lekcje odbywają się z prawdziwymi, doświadczonymi nauczycielami, z którymi można wchodzić w interakcję, zadawać im pytania i wspólnie ćwiczyć. Dzięki temu postępy w nauce gry na pianinie są wyraźne. W pakiecie z HARMONY 32 otrzymujemy również 40 bezpłatnych interaktywnych lekcji od Melodics, które wystarczy pobrać na komputer stacjonarny, laptop lub tablet, aby z łatwością ćwiczyć grę. Możemy wybrać też 3-miesięczne kursy online Skoove Premium, które obejmują wyselekcjonowany katalog muzyki, począwszy od najbardziej znanych hitów z list przebojów po muzykę klasyczną. Doświadczony zespół muzyków Skoove jest zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na każde pytanie.

 

Cechy:

  • 32 miniklawisze w stylu fortepianowym;

  • wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe 1/8”;

  • 300 wbudowanych tonów;

  • tryb akompaniamentu z 300 wbudowanymi rytmami;

  • 40 utworów demonstracyjnych;

  • rejestrator umożliwiający nagrywanie własnych utworów;

  • połączenie USB-MIDI do zasilania i/lub użytkowania z oprogramowaniem edukacyjnym;

  • opcjonalne zasilanie bateryjne przez 4 baterie AA (brak w zestawie);

  • w zestawie przewód USB, karta dostępu do oprogramowania i lekcji online, instrukcja.


Oryginalne opakowanie i wypełnienie.