Dostępny

ALESIS ELEVATE 5 MKII monitory studyjne odsłuchowe referencyjne para

SKU
0694318022696
534,00 zł
Marka Alesis
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Typ kolumny aktywny
Średnica głośnika niskotonowego 5"
Średnica głośnika wysokotonowego 1"
Konstrukcja kolumny dwudrożna
Transmisja sygnału przewodowa
Typ zasilania sieciowe
W zestawie przewód audio RCA na jack 1/8” (3,5 mm), przewód połączeniowy jack 1/4” (6,35 mm), przewód zasilający, instrukcja
Opis produktu

ALESIS ELEVATE 5 MK2 to profesjonalne monitory studyjne audio zapewniające referencyjny, pełnozakresowy dźwięk z imponującą czystością i ciepłem dla wszystkich Twoich miksów, masterów i treści multimedialnych. Głośniki ELEVATE 5 wydobywają każdy szczegół brzmienia z krystaliczną czystością. W przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, w których często stosowane są plastikowe obudowy podatne na wibracje, obudowy głośnika ELEVATE 5 powstały z gęstego drewna tłumiącego zaburzające klarowność rezonanse. Dzięki temu dźwięk jest czystszy i charakteryzuje się mocniejszym basem. Głośniki studyjne ELEVATE 5 zawierają potężne, pięciocalowe głośniki niskotonowe i jednocalowe głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką o wyrazistym brzmieniu, które zapewniają pełne niskie tony, czyste tony wysokie i precyzyjny obraz stereo. Wzmacniacz wewnętrzny jest specjalnie zaprojektowany i wyrównany, aby idealnie współpracować z przetwornikami ELEVATE 5. Dzięki temu zapewnia imponującą wydajność i moc wyjściową. Dla ułatwienia obsługi, pokrętło włączania/wyłączania/głośności ELEVATE 5 jest wygodnie umieszczone na przednim panelu prawego głośnika.

Na tylnym panelu prawego odsłuchu znajduje się para wytrzymałych gniazd RCA oraz para gniazd 1/4" TRS, idealnych do podłączenia mikserów, interfejsów i innego typu sprzętu audio. Gniazdo słuchawkowe 1/8 cala pozwala w dowolnym momencie przełączyć dźwięk z głośników i prowadzić odsłuch na słuchawkach. Podłączanie głośników jest łatwe. Wystarczy standardowy przewód 1/4 cala (w zestawie). Głośniki studyjne ELEVATE 5 są dokładne i podają płaską charakterystykę dźwięku, ale jeśli potrzebujesz trochę więcej basu, wystarczy wygodny przełącznik wzmocnienia niskich częstotliwości.

Sprawdzona czasem technologia Alesis od prawie ćwierć wieku tworzy monitory referencyjne. Głośniki studyjne ELEVATE 5, zbudowane przy użyciu technologii zastosowanej w nagradzanych profesjonalnych monitorach studyjnych Monitor One i M1Active, to doskonały sposób na ulepszenie korzystania z komputera lub urządzeń mobilnych. Odsłuchy ELEVATE 5 wykorzystują doświadczenie Alesis w projektowaniu głośników studyjnych, wykorzystując specjalnie zaprojektowane komponenty, które odtwarzają dźwięk dokładnie i naturalnie, niezależnie od zawartości częstotliwości lub głośności.

 

Cechy:

  • idealne głośniki referencyjne do domowego studia, edycji wideo, gier i urządzeń mobilnych;

  • oddzielne przetworniki wysoko- i niskotonowe ze zwrotnicą;

  • 5-calowy przetwornik niskotonowy w obudowie z portami zapewnia bogaty, zwarty bas;

  • 1-calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką zapewnia gładkie, czyste wysokie tony;

  • moc wyjściowa 40 W na kanał – łącznie 80 W;

  • obudowy z drewna o wysokiej gęstości tłumią niepożądane rezonanse;

  • eliptyczny falowód wysokotonowy optymalizuje dyspersję i obrazowanie stereo;

  • starannie uformowane promienie przegrody zmniejszają dyfrakcję krawędzi;

  • dedykowane wyjście subwoofera do użytku z praktycznie każdym aktywnym subwooferem;

  • w zestawie przewód audio RCA na jack 1/8” (3,5 mm), przewód połączeniowy jack 1/4” (6,35 mm), przewód zasilający, instrukcja.

 

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.