Dostępny

AKG K52 słuchawki studyjne zamknięte wokółuszne

SKU
9002761038774
137,00 zł
Marka AKG
Stan produktu nowy
Kolor czarny
Przeznaczenie słuchawek uniwersalne
Typ słuchawek wokółuszne
Konstrukcja zamknięta
Transmisja sygnału przewodowa
Średnica przetworników (mm) 40 mm
Pasmo przenoszenia (Hz) 18 – 20000 Hz
Impedancja 32 Ω
Regulacja głośności Nie
Mikrofon Nie
Długość przewodu (m) 2,5 m
Opis produktu

AKG K52 to profesjonalne słuchawki studyjne o konstrukcji wokółusznej zamkniętej, które zapewniają autorytatywną, rozszerzoną charakterystykę niskich częstotliwości, nadającą wyrazistości uderzeniom perkusji i gitarom basowym. Jednocześnie szczegółowa i precyzyjnie zbalansowana charakterystyka wysokich częstotliwości ujawnia niuanse w wokalu, gitarach i instrumentach akustycznych. 40-milimetrowe przetworniki gwarantują wysoką czułość dla potężnego wyjścia, a także rozszerzone pasmo przenoszenia, które ujawnia każdy szczegół. Słuchawki AKG K52 charakteryzują się niską impedancją, co zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń odtwarzających, od profesjonalnego sprzętu studyjnego po przenośne odtwarzacze muzyczne.

Zamknięta konstrukcja słuchawek K52 eliminuje wycieki dźwięku i dostarcza dźwięk tylko do Twoich uszu. Ten wyjątkowy poziom izolacji wynika z nowej komory akustycznej, która znajduje się między nausznikami a zawiasem łączącym pałąk. Innowacyjna konstrukcja zapewnia swobodę poruszania głową w dowolnym kierunku, bez wpuszczania i wypuszczania dźwięku. Dzięki K52 będziesz cieszyć się prywatną przestrzenią do pracy, bez względu na to, gdzie zdecydujesz się tworzyć.

Osiągnięcie idealnego ujęcia czasami oznacza śledzenie tego samego fragmentu przez wiele godzin — i tu naprawdę liczy się komfort. Dlatego powstał unikalny samodopasowujący się pałąk, aby automatycznie dopasować się do każdego członka zespołu. Nie musisz grzebać w delikatnych mechanizmach doboru rozmiaru, które z czasem mogą się zepsuć. Odsłonięta konstrukcja pałąka sprawia, że ​​słuchawki AKG K52 są wygodnie lekkie, bez uszczerbku dla rozmiaru przetwornika. Oddychające, lekkie nauszniki otaczają uszy, zamiast wywierać na nie nacisk. Jednostronny kabel zapewnia swobodę ruchu. Podsumowując, te wysokiej jakości słuchawki brzmią, czują się i wyglądają świetnie.

 

Specyfikacja techniczna:

Konstrukcja: zamknięta wokółuszna

Rozmiar przetworników: 40 mm

Czułość: 110 dB (SPL/V @ 1 kHz)

Impedancja znamionowa: 32 Ω

Pasmo częstotliwości dźwięku: 18 – 20000 Hz

Maks. moc wejściowa: 200 mW

Długość kabla: 2,5 m

Złącze: jack stereo (1/4" i 1/8")

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.